DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı Personel Alıyor

Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı Personel Alıyor

Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı personel alımı için iş ilanı yayınladı. Yayınlanan iş ilanında Ajansımızda çalışmak isteyen, dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın Uzman alımı yapılacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:17
Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı Personel Alıyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı Personel Alıyor

Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı personel alımı için iş ilanı yayınladı. Yayınlanan iş ilanında Ajansımızda çalışmak isteyen, dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, kendine güvenen, iletişime açık, pozitif düşünen, üretken, değişen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, seyahat engeli bulunmayan 4 (dört) Uzman alımı yapılacaktır.

Başvuru Tarihi : 21.07.2020-10.08.2020

Başvuru Yeri : sinavbasvuru. sanayi. gov.tr (online başvuru)

Sınav Tarihi : Daha sonra ilan edilecektir

Sınav Yeri : T.C. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı, Haraparası Mah. Yavuz Sultan Selim Cad. Tabakhane Sok. No:20 Antakya/HATAY

dogu kalkinma ajansi1

Sınava Giriş:

Ajans’a yapılan başvurular, Genel Sekreterlikçe dosya üzerinde değerlendirilmesinin akabinde yarışma sınavına katılabilecek adayların isimleri ile sınava ilişkin tarih ve yer bilgileri 17.08.2020 tarihinde Ajansın web sitesi olan www.dogaka.gov.tr internet sayfasında ilan edilecektir. Adaylara ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

KPSS ve dil yeterlilik belgesi puanları, iş deneyimi, ilanın ilgili bölümlerinde yer alan tercih nedenleri, 4 Sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin ve ilgili personel yönetmeliğinin istihdam önceliğine ilişkin hükümleri dikkate alınarak yapılacak sıralama sonucunda her talep edilen personele karşılık 5 aday olacak şekilde toplam 20 (yirmi) aday sözlü sınava çağırılabilecektir.

Ajans, bölümler itibariyle istihdam edilmesi planlanan uzman sayılarını gelen başvuru sayılarına ve niteliğine göre gerekli gördüğü durumlarda değiştirme hakkını saklı tutar.

Yarışma Sınavının Yapılış Şekli:

Yarışma sınavı “sözlü” olarak yapılacaktır. Sınav kurulu üyeleri, yarışma sınavında KPSS başarı durumu, adayın çalıştığı alandaki uzmanlık düzeyi, mesleki tecrübe ve bilgi birikimi, yabancı dil bilgisi ve bilinen yabancı dili kullanabilme düzeyi, adayın kavrayış, ifade ve temsil kabiliyeti, muhakeme gücü, görevlendirilecek pozisyona yatkınlık, davranış ve tepkilerinin mesleğe uygunluğu gibi niteliklere sahip olup olmadığını da göz önüne alarak her adaya ayrı ayrı not verecektir.

İlginizi Çekebilir:  KPSS Şartsız Kamu Belediye Kadrolu Ziraat Mühendisi Alımı

dogu kalkinma ajansi2

Sınav Yeri ve Tarihi:

Personel adayları için yarışma sınavı daha sonra belirtilecek tarihler arasında aşağıda belirtilen yerde yapılacaktır. Son başvuru tarihinin süresini uzatmaya, sınav tarihini ve yerini değiştirmeye Genel Sekreterlik yetkilidir.

T.C. DOĞU AKDENİZ KALKINMA AJANSI

Haraparası Mahallesi Yavuz Sultan Selim Caddesi 1. Tabakhane Sokak No: 20, Antakya/Hatay Tel: 0 326 225 14 15

Faks : 0 326 225 14 52

E-posta : [email protected]

[email protected]

Sınav Yeri:

Haraparası Mah. Yavuz Sultan Selim Cad. Tabakhane Sok. No:20 Antakya/HATAY Yarışma sınavına girmeye hak kazanan adaylar daha sonra belirtilecek tarihlerde belirtilen adreste, nüfus cüzdanı, sürücü kimlik belgesi veya pasaport belgesi ile hazır bulunacaklardır.

Kazananlar Genel Sekreterlikçe, Ajansın web sitesi olan www.dogaka. gov.tr adresinden ilan edilir ve ayrıca sınav sonucu, göreve başlama çağrısı ile birlikte, kazanan adaylara yazılı olarak bildirilir. Sınavda başarılı olanlarla sözleşme yapılmadan önce sınava başvuranların iş talep formlarında yer alan belgelerin doğruluğu Ajans tarafından yasal mercilerden teyit edilecektir. Bu nedenle, başvuru sahipleri online başvuru formundaki adli sicil beyanı alanını gerçeğe uygun şekilde doldurmakla yükümlüdürler.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP