DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Dışişleri Bakanlığı KPSS 70 Puan İle Personel Alımı

Dışişleri Bakanlığı KPSS 70 Puan İle Personel Alımı

Kamu kurumuna personel alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanları bilgisi içinde Dışişleri Bakanlığı Türk Akreditasyon birimlerinde çalıştırılmak üzere sözleşmeli bilişim personeli alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:10
Dışişleri Bakanlığı KPSS 70 Puan İle Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Dışişleri Bakanlığı KPSS 70 Puan İle Personel Alımı

Yayınlanan sözleşmeli personel alımı ilanlarında KPSS P3 70 puan ve YDS puan şartı aranmaktadır.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

Dışişleri Bakanlığı Türk Akreditasyon sözleşmeli bilişim personeli ilanı son başvuru tarihi 14.06.2021 olarak bildirilmiştir.

Dışişleri Bakanlığı Türk Akreditasyon sözleşmeli bilişim personeli ilanına başvuru için aşağıda yazılı bulunan kurum internet adresi üzerinden başvuru yapmanız gerekiyor.

www.turkak.org.tr

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

disisleri1

disisleri2

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Türk Akreditasyon personel yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Türk Akreditasyon personel ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Türk Akreditasyon personel yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Türk Akreditasyon personel duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Türk Akreditasyon personel ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Türk Akreditasyon personel yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP