DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Devlete Aşçı Alımı İş İlanları

Devlete Aşçı Alımı İş İlanları

Belediye başkanlığı tarafından ilan edilmiş olan Kamu personel alımı iş ilanları bilgilerinde Aydın Kuşadası belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere 10 adet Aşçı alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:15
Devlete Aşçı Alımı İş İlanları
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Devlete Aşçı Alımı İş İlanları

Aydın Kuşadası belediyesi Aşçı alımı için iş ilanı için başvuru yapacak olan kişilerin Kuşadası belediyesi tarafından belirtilmiş olan şartlarını taşıması gerekiyor.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

Aydın Kuşadası belediyesi 10 adet Aşçı alımı ilanı son başvuru tarihi 30.06.2021 olarak bildirilmiştir.

Aydın Kuşadası belediyesi 10 adet Aşçı alımı ilanına başvuru için kurumun aşağıda yazılı kurum adresi üzerinden başvuru yapmanız gerekiyor.

İki çeşmelik mahallesi Süleyman demirel bulvarı No: 33 Kuşadası – Aydın

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. 10 adet Aşçı alımı Aydın yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. 10 adet Aşçı alımı Aydın ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. 10 adet Aşçı alımı Aydın yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. 10 adet Aşçı alımı Aydın duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. 10 adet Aşçı alımı Aydın ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. 10 adet Aşçı alımı Aydın yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP