DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Devlet Üniversitesi Yüksek Maaş İle Personel Alımı

Devlet Üniversitesi Yüksek Maaş İle Personel Alımı

Yüksek maaş ile personel alımı yapılacak. Yayınlanan kamu personeli alımı iş ilanları bilgilerinde İstanbul üniversitesi Cerrahpaşa bünyesinde görevlendirilmek üzere sözleşmeli personel alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:39
Devlet Üniversitesi Yüksek Maaş İle Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Devlet Üniversitesi Yüksek Maaş İle Personel Alımı

Yüksek maaş ile personel alımı yapılacak. Yayınlanan kamu personeli alımı iş ilanları bilgilerinde İstanbul üniversitesi Cerrahpaşa bünyesinde görevlendirilmek üzere sözleşmeli personel alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

İstanbul üniversitesi personel ilanı son başvuru tarihi 26.04.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan link üzerinden başvurmaları gerekiyor.

http://www.istanbulc.edu.tr

Resmi ilan belgesi aşağıdadır.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞART BİLGİLERİ

1 – Cerrahpaşa Bilişim personeli ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bay ve bayanların TC vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Cerrahpaşa Bilişim personeli ilanına başvuru yapmak isteyen tüm vatandaşların kamu haklarından mahrum bulunmaması şartı bulunmakta.

3 – Cerrahpaşa Bilişim personeli ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Cerrahpaşa Bilişim personeli ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Cerrahpaşa Bilişim personeli ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Cerrahpaşa Bilişim personeli ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – Cerrahpaşa Bilişim personeli ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – Cerrahpaşa Bilişim personeli ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Cerrahpaşa Bilişim personeli ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Cerrahpaşa Bilişim personeli ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Cerrahpaşa Bilişim personeli ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Cerrahpaşa Bilişim personeli ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Cerrahpaşa Bilişim personeli ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Cerrahpaşa Bilişim personeli ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Cerrahpaşa Bilişim personeli ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP