DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Devlet Su İşleri Ziraat Mühendisi Alımı

Devlet Su İşleri Ziraat Mühendisi Alımı

Mühendis alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan iş ilanları bilgilerinde DSİ, Devlet su işleri kendi içinde istihdam edimek üzere ziraat mühendisi alımı yapacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 03:58
Devlet Su İşleri Ziraat Mühendisi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Devlet Su İşleri Ziraat Mühendisi Alımı

Mühendis alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan iş ilanları bilgilerinde DSİ, Devlet su işleri kendi içinde istihdam edimek üzere ziraat mühendisi alımı yapacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Devlet su işleri ziraat mühendisi alımı ilanı son başvuru tarihi 30.03.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvurular İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden yapılması gerekiyor.

Aşağıda bulunan link üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005955956

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

ziraat 4

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Devlet Su İşleri Ziraat Mühendisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – Devlet Su İşleri Ziraat Mühendisi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – Devlet Su İşleri Ziraat Mühendisi ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Devlet Su İşleri Ziraat Mühendisi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Devlet Su İşleri Ziraat Mühendisi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Devlet Su İşleri Ziraat Mühendisi ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Çanakkale Ayvacık Belediyesi Destek Personeli Alımı

7 – Devlet Su İşleri Ziraat Mühendisi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – Devlet Su İşleri Ziraat Mühendisi lanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Devlet Su İşleri Ziraat Mühendisi ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Devlet Su İşleri Ziraat Mühendisi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Devlet Su İşleri Ziraat Mühendisi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Devlet Su İşleri Ziraat Mühendisi ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Devlet Su İşleri Ziraat Mühendisi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Devlet Su İşleri Ziraat Mühendisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Devlet Su İşleri Ziraat Mühendisi ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP