DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Devlet Su İşleri İnşaat Mühendis Alımı

Devlet Su İşleri İnşaat Mühendis Alımı

Mühendis alımı gerçekleştirilmesi için kamu personeli alımı ilanları yayınlandı. Yayınlanmış olan ilanlarda Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 25 adet İnşaat Mühendisi alımı yapacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:44
Devlet Su İşleri İnşaat Mühendis Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Devlet Su İşleri İnşaat Mühendis Alımı

Mühendis alımı gerçekleştirilmesi için kamu personeli alımı ilanları yayınlandı. Yayınlanmış olan ilanlarda Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 25 adet İnşaat Mühendisi alımı yapacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

DSİ 25 adet İnşaat Mühendisi alımı ilanı son başvuru tarihi 20.01.2021 tarihinde son bulacaktır.

Yayınlanan ilanlara başvurular DSİ http://personelalimi.dsi.gov.tr başvuru sistemi üzerinden yapılacaktır.

Yayınlanan ilanın resmi kılavuz linki aşağıdadır.

https://www.ilan.gov.tr/ilan/721083/personel-alimi-akademik-kadro-ve-egitim-ilanlari/kamu-personel-alim-ve-sinavlari/devlet-su-isleri-genel-mudurlugu-63-memur-alimi-yapacak

dsi3 17

insaat muhendisi 2

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – DSİ İnşaat Mühendisi ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekmekiyor.

2 – DSİ İnşaat Mühendisi ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – DSİ İnşaat Mühendisi ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – DSİ İnşaat Mühendisi ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – DSİ İnşaat Mühendisi ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – DSİ İnşaat Mühendisi ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – DSİ İnşaat Mühendisi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – DSİ İnşaat Mühendisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

İlginizi Çekebilir:  Çanakkale Ayvacık Belediyesi Destek Personeli Alımı

9 – DSİ İnşaat Mühendisi ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – DSİ İnşaat Mühendisi ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. DSİ İnşaat Mühendisi ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. DSİ İnşaat Mühendisi ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. DSİ İnşaat Mühendisi ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. DSİ İnşaat Mühendisi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. DSİ İnşaat Mühendisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. DSİ İnşaat Mühendisi ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP