DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Devlet Su İşleri Elektrik Mühendisi Alımı Yapılacak

Devlet Su İşleri Elektrik Mühendisi Alımı Yapılacak

Elektrik Mühendisi Alımı yapılması için kamu personeli alımı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet Elektrik Mühendisi alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:39
Devlet Su İşleri Elektrik Mühendisi Alımı Yapılacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Devlet Su İşleri Elektrik Mühendisi Alımı Yapılacak

Elektrik Mühendisi Alımı yapılması için kamu personeli alımı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet Elektrik Mühendisi alımı

BAŞVURU BİLGİLERİ

Devlet Su İşleri 1 adet Elektrik Mühendisi alımı ilanı başvuru tarihi 11.1.2021 tarihinde başlayacak 20.01.2021 tarihinde son bulacaktır.

Yayınlanan ilanlara başvurular DSİ başvuru sistemi üzerinden yapılacaktır.

Yayınlanan ilanın resmi kılavuz linki aşağıdadır.

https://www.ilan.gov.tr/ilan/721083/personel-alimi-akademik-kadro-ve-egitim-ilanlari/kamu-personel-alim-ve-sinavlari/devlet-su-isleri-genel-mudurlugu-63-memur-alimi-yapacak

elektrik 2

dsi3 5

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Devlet Su İşleri 1 adet Elektrik Mühendisi ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Devlet Su İşleri 1 adet Elektrik Mühendisi ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Devlet Su İşleri 1 adet Elektrik Mühendisi ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Devlet Su İşleri 1 adet Elektrik Mühendisi ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Devlet Su İşleri 1 adet Elektrik Mühendisi ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Devlet Su İşleri 1 adet Elektrik Mühendisi ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Devlet Su İşleri 1 adet Elektrik Mühendisi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – Devlet Su İşleri 1 adet Elektrik Mühendisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Devlet Su İşleri 1 adet Elektrik Mühendisi ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Devlet Su İşleri 1 adet Elektrik Mühendisi ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Devlet Su İşleri 1 adet Elektrik Mühendisi ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Devlet Su İşleri 1 adet Elektrik Mühendisi ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Devlet Su İşleri 1 adet Elektrik Mühendisi ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Devlet Su İşleri 1 adet Elektrik Mühendisi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Devlet Su İşleri 1 adet Elektrik Mühendisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Devlet Su İşleri 1 adet Elektrik Mühendisi ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Devlet Su İşleri 1 adet Elektrik Mühendisi ilanına başvuracak tüm vatandaşların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP