DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Devlet Kurumuna Temizlik İşçisi Alımı

Devlet Kurumuna Temizlik İşçisi Alımı

Kadrolu olarak Temizlik İşçisi Alımı yapılması için beden işçisi alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan kamu personeli alımı ilanlarında Elmalı belediyesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 15 adet Temizlik İşçisi alımı yapılacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:39
Devlet Kurumuna Temizlik İşçisi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Devlet Kurumuna Temizlik İşçisi Alımı

Kadrolu olarak Temizlik İşçisi Alımı yapılması için beden işçisi alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan kamu personeli alımı ilanlarında Elmalı belediyesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 15 adet Temizlik İşçisi alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Elmalı belediyesi Temizlik İşçisi alımı ilanı son başvuru tarihi 08.01.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapacak olan kişilerin aşağıda yazılı olan adrese şahsen başvurmaları gerekiyor.

Başvuru Adresi: Yeni mahalle Toptancı hal caddesi No: 102 Elmalı İlçesi – ANTALYA

İrtibat Kişisi: Funda ATMACA

Telefon bilgisi: 0 242 618 67 01

Aşağıda bulunan Youtube kanalımıza ait videoyu izleyerek daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Elmalı belediyesi Temizlik İşçisi ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Elmalı belediyesi Temizlik İşçisi ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Elmalı belediyesi Temizlik İşçisi ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Elmalı belediyesi Temizlik İşçisi ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Elmalı belediyesi Temizlik İşçisi ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Elmalı belediyesi Temizlik İşçisi ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Elmalı belediyesi Temizlik İşçisi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – Elmalı belediyesi Temizlik İşçisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Elmalı belediyesi Temizlik İşçisi ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Elmalı belediyesi Temizlik İşçisi ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Elmalı belediyesi Temizlik İşçisi ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Elmalı belediyesi Temizlik İşçisi ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Elmalı belediyesi Temizlik İşçisi ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Elmalı belediyesi Temizlik İşçisi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Elmalı belediyesi Temizlik İşçisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP