DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Devlet Kurumuna Sınavsız 80 Personel Alımı

Devlet Kurumuna Sınavsız 80 Personel Alımı

Devlet kurumuna işçi alımı için kamu personeli alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda İzmir Büyükşehir belediyesi kendi birimlerinde istihdam edilmesi için 80 adet personel alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:44
Devlet Kurumuna Sınavsız 80 Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Devlet Kurumuna Sınavsız 80 Personel Alımı

Devlet kurumuna işçi alımı için kamu personeli alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda İzmir Büyükşehir belediyesi kendi birimlerinde istihdam edilmesi için 80 adet personel alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

İzmir Büyükşehir belediyesi kamu işçisi alımı ilanı son başvuru tarihi 20.01.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvurmak isteyen bütün vatandaşlar www.izenerji.com.tr internet adresine CV Özgeçmiş bırakmaları gerekiyor.

ALIM YAPILAN KADROLAR

26 şoför,

1 mezar kazma işçisi alımı

2 kapı kontrol görevlisi alımı

1 yönetici sekreteri alımı

6 hayvan bakıcısı alımı

9 temizlik personeli alımı

1 sıhhi tesisat teknisyeni alımı

1 enerji teknikeri alımı

5 biyosidal alımı

1 aşçı alımı

1 garson alımı

1 sosyal hizmet uzmanı alımı

3 gıda dağıtım personeli alımı

1 elektrik tekniker alımı

2 çocuk gelişimcisi alımı

1 boyacı alımı

8 büro personeli alımı

2 ses eğitmeni alımı

1 tiyatro eğitmeni,  

2 spor eğitmeni alımı

1 müzisyen alımı alımı

2 makine teknikeri alımı

1 grafiker alımı

1 inşaat teknikeri alımı

sofor 9

sofor2

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Büyükşehir belediyesi kamu işçisi ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Büyükşehir belediyesi kamu işçisi ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Büyükşehir belediyesi kamu işçisi ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Büyükşehir belediyesi kamu işçisi ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

İlginizi Çekebilir:  Türkiye İstatistik Kurumu 2022 Personel Alımı

5 – Büyükşehir belediyesi kamu işçisi ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Büyükşehir belediyesi kamu işçisi ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Büyükşehir belediyesi kamu işçisi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – Büyükşehir belediyesi kamu işçisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Büyükşehir belediyesi kamu işçisi ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Büyükşehir belediyesi kamu işçisi ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Büyükşehir belediyesi kamu işçisi ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Büyükşehir belediyesi kamu işçisi ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Büyükşehir belediyesi kamu işçisi ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Büyükşehir belediyesi kamu işçisi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Türkiye İstatistik Kurumu 2022 Personel Alımı

5. Büyükşehir belediyesi kamu işçisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Büyükşehir belediyesi kamu işçisi ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP