DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Devlet Kurumuna KPSS Şartsız Şoför Alımı

Devlet Kurumuna KPSS Şartsız Şoför Alımı

Şoför Alımı yapılması için kamu personeli alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan personel alımı ilanında Aydın Koçarlı belediyesi başkanlığı kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere 1 adet şoför alımı yapacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:36
Devlet Kurumuna KPSS Şartsız Şoför Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Devlet Kurumuna KPSS Şartsız Şoför Alımı

Şoför Alımı yapılması için kamu personeli alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan personel alımı ilanında Aydın Koçarlı belediyesi başkanlığı kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere 1 adet şoför alımı yapacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Koçarlı belediyesi Şoför Alımı ilanı son başvuru tarihi 30.12.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuru işleminden bulunmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan adrese şahsen başvurmaları gerekiyor.

Başvuru Adresi: Gündoğan mahallesi Çine caddesi No: 16//1 2. kat Koçarlı / Aydın

Telefon bilgisi: 0 256 761 40 24

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Koçarlı belediyesi Şoför ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekmekiyor.

2 – Koçarlı belediyesi Şoför ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Koçarlı belediyesi Şoför ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Koçarlı belediyesi Şoför ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Koçarlı belediyesi Şoför ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Koçarlı belediyesi Şoför ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Koçarlı belediyesi Şoför ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – Koçarlı belediyesi Şoför ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Koçarlı belediyesi Şoför ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Koçarlı belediyesi Şoför ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Koçarlı belediyesi Şoför ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Koçarlı belediyesi Şoför ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Koçarlı belediyesi Şoför ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Koçarlı belediyesi Şoför ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Koçarlı belediyesi Şoför ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Koçarlı belediyesi Şoför ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Koçarlı belediyesi Şoför ilanına başvuracak tüm vatandaşların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Koçarlı belediyesi Şoför ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Koçarlı belediyesi Şoför ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Koçarlı belediyesi Şoför ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP