DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Devlet Kurumuna Kasiyer Alımı Yapılacak

Devlet Kurumuna Kasiyer Alımı Yapılacak

Kamu Kurumuna Kasiyer alımı iş ilanları yayınlanmıştır. İlan bilgileri içerisinde Antalya Manavgat Belediyesi birimlerinde görevlendirilmek üzere 1 Kasiyer alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:57
Devlet Kurumuna Kasiyer Alımı Yapılacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Devlet Kurumuna Kasiyer Alımı Yapılacak

Kamu Kurumuna Kasiyer  alımı iş ilanları yayınlanmıştır. İlan bilgileri içerisinde Antalya Manavgat Belediyesi birimlerinde görevlendirilmek üzere 1 Kasiyer alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Antalya Manavgat Belediyesi Kasiyer ilanı son başvuru tarihi 26.05.2021 olarak bildirildi.

Antalya Manavgat Belediyesi Kasiyer için başvuru yapacak kişilerin belediye başkanlığının adresine başvuru yapmaları gerekiyor.

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

kasiyer 1

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Manavgat Belediyesi Kasiyer yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Manavgat Belediyesi Kasiyer ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Manavgat Belediyesi Kasiyer yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. Manavgat Belediyesi Kasiyer yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. Manavgat Belediyesi Kasiyer ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

6. Manavgat Belediyesi Kasiyer duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

7. Manavgat Belediyesi Kasiyer ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

İlginizi Çekebilir:  Sakarya Üniversitesi Kadrolu İşçi Alımı

8. Manavgat Belediyesi Kasiyer duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Manavgat Belediyesi Kasiyer duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Manavgat Belediyesi Kasiyer ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Manavgat Belediyesi Kasiyer yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. Manavgat Belediyesi Kasiyer ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Manavgat Belediyesi Kasiyer resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

6. Manavgat Belediyesi Kasiyer ilan edilen ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP