DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Devlet Kurumuna Acil Yardım Ve Afet Personeli Alımı

Devlet Kurumuna Acil Yardım Ve Afet Personeli Alımı

Devlet kurumu için iş ilanları duyurusu yayınlandı. Yayınlanmış olan kadrolu KPSS'siz kamu personeli alımı iş ilanı bilgileri dahilinde İstanbul belediyesi başkanlığı İSPER kurumu bünyesinde görevlendirilmesi için 7 adet Acil Yardım Ve Afet Personeli alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:38
Devlet Kurumuna Acil Yardım Ve Afet Personeli Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Devlet Kurumuna Acil Yardım Ve Afet Personeli Alımı

Devlet kurumu için iş ilanları duyurusu yayınlandı. Yayınlanmış olan kadrolu KPSS’siz kamu personeli alımı iş ilanı bilgileri dahilinde İstanbul belediyesi başkanlığı İSPER kurumu bünyesinde görevlendirilmesi için 7 adet Acil Yardım Ve Afet Personeli alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

7 adet Acil Yardım Ve Afet Personeli alımı ilanı son başvuru tarihi 22.05.2021 olarak açıklanmıştır.

7 Acil Yardım Ve Afet Personeli alımı ilanı Başvuru işlemleri için adayların aşağıda yazılı bulunan e posta adresine özgeçmiş yollamaları gerekiyor.

[email protected]

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. 7 adet Acil Yardım Ve Afet yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. 7 adet Acil Yardım Ve Afet ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. 7 adet Acil Yardım Ve Afet yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. 7 adet Acil Yardım Ve Afet yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. 7 adet Acil Yardım Ve Afet ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

6. 7 adet Acil Yardım Ve Afet duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

7. 7 adet Acil Yardım Ve Afet ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

8. 7 adet Acil Yardım Ve Afet duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. 7 adet Acil Yardım Ve Afet duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. 7 adet Acil Yardım Ve Afet ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. 7 adet Acil Yardım Ve Afet yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. 7 adet Acil Yardım Ve Afet ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. 7 adet Acil Yardım Ve Afet resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

6. 7 adet Acil Yardım Ve Afet ilan edilen ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP