DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Devlet Kurumu Kura İle Güvenlik Görevlisi Alımı

Devlet Kurumu Kura İle Güvenlik Görevlisi Alımı

Güvenlik Görevlisi alımı gerçekleştirmek için iş ilanı duyurusu Yayınlandı. Resmi iş ilanları bilgilerinde Kocatepe Üniversitesi içinde görevlendirilmek üzere 2 adet özel Güvenlik Görevlisi alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:09
Devlet Kurumu Kura İle Güvenlik Görevlisi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Devlet Kurumu Kura İle Güvenlik Görevlisi Alımı

Özel Güvenlik Görevlisi alımı içiniş ilanı Yayınlandı. Yayınlanmakta olan resmi iş ilanları duyurusu içinde Afyon Kocatepe Üniversitesi birimlerinde çalıştırılmak üzere 2 adet Güvenlik Görevlisi alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

Afyon Kocatepe Üniversitesi 2 Güvenlik Görevlisi ilanı son başvuru tarihi 25.06.2021 olarak bildirilmiştir.

Afyon Kocatepe Üniversitesi 2 Güvenlik Görevlisi ilanına başvuru için kurumun aşağıda yazılı olan internet adresinden başvuru yapmanız gerekiyor.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00006066435

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

guvenlik1

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Kocatepe Üniversitesi 2 Güvenlik Görevlisi yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Kocatepe Üniversitesi 2 Güvenlik Görevlisi ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Kocatepe Üniversitesi 2 Güvenlik Görevlisi yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Kocatepe Üniversitesi 2 Güvenlik Görevlisi duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Kocatepe Üniversitesi 2 Güvenlik Görevlisi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Kocatepe Üniversitesi 2 Güvenlik Görevlisi yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

İlginizi Çekebilir:  Çanakkale Ayvacık Belediyesi Destek Personeli Alımı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP