DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Devlet Kurumu Kadrolu 6500 TL Maaş ile Personel Alımı

Devlet Kurumu Kadrolu 6500 TL Maaş ile Personel Alımı

Devlet kurumu için kamu personeli alımı iş ilanı bilgisi yayınlandı. Personel alımı iş ilanları duyurusunda Bakırköy belediye başkanlığı kendi bünyesinde görevlendirilmesi için avukat alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:45
Devlet Kurumu Kadrolu 6500 TL Maaş ile Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Devlet Kurumu Kadrolu 6500 TL Maaş ile Personel Alımı

Devlet kurumu için kamu personeli alımı iş ilanı bilgisi yayınlandı. Personel alımı iş ilanları duyurusunda Bakırköy belediye başkanlığı kendi bünyesinde görevlendirilmesi için avukat alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Bakırköy belediyesi başkanlığı avukat alımı ilanı son başvuru tarihi 17.04.2021 olarak duyurulmuştur.

Başvuru işlemini yapmak isteyen bütün kişiler aşağıda yazılı bulunan adrese şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

Sakızağacı mahallesi Kennedy caddesi No. 99 Kat:3 Bakırköy tıp merkezi – İstanbul

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

bakirkoy 1

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Bakırköy avukat alımı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – Bakırköy avukat alımı ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – Bakırköy avukat alımı ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Bakırköy avukat alımı ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Bakırköy avukat alımı ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Bakırköy avukat alımı ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Milas Belediyesi 17 Sürekli Şoför Ve İşçi Alımı

7 – Bakırköy avukat alımı ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – Bakırköy avukat alımı ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Bakırköy avukat alımı ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Bakırköy avukat alımı ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Bakırköy avukat alımı ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Bakırköy avukat alımı ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Bakırköy avukat alımı ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Bakırköy avukat alımı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Bakırköy avukat alımı ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP