DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Devlet Kurumu Çocuk Gelişimcisi Alımı

Devlet Kurumu Çocuk Gelişimcisi Alımı

Çocuk Gelişimcisi alımı Gerçekleştirilmesi için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanlarında Sayıştay en az lise mezunları arasından 1 adet Çocuk Gelişimcisi alımı gerçekleştirilecek.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:49
Devlet Kurumu Çocuk Gelişimcisi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Devlet Kurumu Çocuk Gelişimcisi Alımı

Çocuk Gelişimcisi alımı Gerçekleştirilmesi için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanlarında Sayıştay en az lise mezunları arasından 1 adet Çocuk Gelişimcisi alımı gerçekleştirilecek.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Sayıştay Kurumu Çocuk Gelişimcisi Alımı ilanı son başvuru tarihi 03.02.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen adayların aşağıda yazılı olan adrese şahsen veya posta yolu ile başvuru yapmaları gerekiyor.

T.C. Sayıştay Başkanlığı, İnönü Bulvarı (Eskişehir Yolu) 06520 No:45 Balgat / Çankaya / Ankara

1 35

2 18

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Kamu Çocuk Gelişimi ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Kamu Çocuk Gelişimi ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Kamu Çocuk Gelişimi ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Kamu Çocuk Gelişimi ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Kamu Çocuk Gelişimi ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Kamu Çocuk Gelişimi ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Kamu Çocuk Gelişimi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

İlginizi Çekebilir:  İSBAK İstanbul Bilişim Ve Akıllı Kent Teknolojileri Personel Alımı

8 – Kamu Çocuk Gelişimi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Kamu Çocuk Gelişimi ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Kamu Çocuk Gelişimi ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Kamu Çocuk Gelişimi ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Kamu Çocuk Gelişimi ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Kamu Çocuk Gelişimi ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Kamu Çocuk Gelişimi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Kamu Çocuk Gelişimi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Kamu Çocuk Gelişimi ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP