DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Devlet Kurumlarına 2251 Personel Alımı Yapılacak

Devlet Kurumlarına 2251 Personel Alımı Yapılacak

Devlet kurumlarına en az ilköğretim mezunu olanlar arasından KPSS'siz , en az lise mezunu olanlar içerisinden ise 50 puan 60 puan 70 KPSS puanları ile kamu personeli alımı gerçekleştirileceği bildirildi.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:46
Devlet Kurumlarına 2251 Personel Alımı Yapılacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Devlet Kurumlarına 2251 Personel Alımı Yapılacak

Devlet kurumlarına en az ilköğretim mezunu olanlar arasından KPSS’siz , en az lise mezunu olanlar içerisinden ise 50 puan 60 puan 70 KPSS puanları ile kamu personeli alımı gerçekleştirileceği bildirildi.

ALIM YAPAN KURUMLAR

1. MSB 55 Memur Alımı Gerçekleştirilecek

MSB Memur Alımı gerçekleştirilmesi için kamu personeli alımı ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan memur alımı ilanlarında Milli Savunma Bakanlığı Genel Kurmay Başkanlığı kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 55 kadrolu memur alımı yapılacaktır.

Başvuru yapmak isteyen kişiler 31 Ocak 2021 tarihine kadar https://personeltemin.msb.gov.tr adresi üzerinden online olarak yapmaları gerekiyor.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin 35 yaşını doldurmamış olmaksı gerekiyor.

KPSS en az 70 puan almış olmak gerekiyor.

2. BOTAŞ Kurumu 268 Personel Alımı Yapacak

Kamu kurumuna personel alımı yapılması için iş ilanları yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda BOTAŞ, Boru Hatları ile Petrol Taşıma A.Ş. Genel Müdürlüğü kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere elektrik mühendisi alımı, makine mühendisi alımı, Büro işçisi ve inşaat mühendisi alımı olmak üzere toplamda 268 personel alımı yapacak.

BOTAŞ personel alımı ilanı son başvuru tarihi 29.01.2021 olarak açıklanmıştır.

KPSS P1 60 Puan

YDS 70 Puan

Başvuruların İŞKUR sitesi üzerinden yapılması gerekiyor.

Bu nedenle İŞKUR sitesine şifreniz ile giriş yapınız. Daha sonra İŞ ARAMA kısmında İŞ İLANLARI kısmına gidiniz ve İŞ YERİ ÜNVANI bölümüne BOTAŞ BORU yazın ve ARA butonuna basınız.

3. DHMİ, 10 Şehirde Havalimanlarına Personel Alımı Yapacak

Devlet hava meydanları müdürlüğü kamu personeli alımı gerçekleştirilmesi için iş ilanları yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan personel alımları ilanlarında DHMİ kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 24 adet Asistan Hava Trafik kontrolörü alımı yapacak.

DHMİ Hava Trafik kontrolörü alımı ilanı başvuru tarihi 08.02.2021 tarihinde başlayacak ve 26.02.2021 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru işlemi yapmak isteyen adayların http://isbasvuru.dhmi.gov.tr internet sitesinden başvurmaları gerekiyor.

Başvuru yapacak olan tüm adayların talep edilmiş olan bütün belgeleri sisteme eksiksiz olarak yüklemeleri gerekmekte.

4. Belediye Kurumuna 4500 TL Ücret İle 15 Zabıta Memuru Alımı

Belediye kurumuna kamu personeli alımı yapılması için iş ilanları yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Van büyükşehir belediyesi kendi birimlerinde istihdam edilmek üzere 15 adet Zabıta memuru alımı yapacaktır.

İlginizi Çekebilir:  Çanakkale Ayvacık Belediyesi Destek Personeli Alımı

Van büyükşehir belediyesi 15 adet Zabıta memuru alımı ilanı başvuru tarihi 08.03.2021 tarihinde başlayacak ve 12.03.2021 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin Elektronik olarak www.van.bel.tr adresine belgeleri ile başvuru yapabilirler.

Başvuru yapmak isteyen kişiler Şahsen veya iadeli taahhütlü posta yolu ile Van Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanlığı (Seyit Fehim Arvasi Mahallesi Özdemir Sk. No: 5 İpekyolu / VAN) gönderebileceklerdir

5. Devlet Kurumuna KPSS 60 Puan ile 78 Memur Alımı

Memur Alımı yapılması için kamu personeli alımı iş ilanları yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Bahçelievler Belediye Başkanlığı kendi birimlerinde istihdam edilmek üzere memur alımı, zabıta memuru alımı, avukat alımı, mühendis alımı ve bilgisayar işletmeni alımı gerçekleştirecek.

Bahçelievler Belediyesi memur alım ilanı başvuru tarihi 8.03.2021 tarihinde başlayacak ve 12.03.2021 tarihinde son bulacaktır.

Adaylar başvuru formunu http://www.bahcelievler.bel.tr adresinden indirmesi gerekiyor.

Başvuracak olan adaylar [email protected] mail adresine belgelerini yollayarak başvuru yapabilirler.

Ayrıca adaylar aşağıda yazılı olan adrese şahsen veya posta yolu ile başvuru yapabilirler.

Şirinevler Mahallesi Barbaros Cad. No:9 Bahçelievler / İSTANBUL adresindeki Bahçelievler Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü

6. CTE Ceza ve Tevkifevleri Müdürlüğü Memur Alımı Gerçekleştirecek

Devlet memuru alımı gerçekleştirilmesi için Kamu Personeli Alımı ilanları yayınlanmıştır. Yayınlanmakta olan memur alımı ilanlarında CTE, Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü kendi içinde çalıştırılmak için en az lise mezunu 160 adet ceza infaz kurumu katibi alımı yapılacak.

CTE Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü 160 ceza infaz kurumu katibi alımı ilanı başvuru tarihi 18.01.2021 tarihinde başlayacak ve 5.02.2021 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru yapmak isteyen kişiler adalet komisyonu başkanlıklarından veya Bakanlık internet sitesinden temin edecekleri EK-1 (İnternet sitemizde yer almaktadır.) başvuru formunu doldurup, öğrenim belgesi ve sınav sonuç belgesinin aslı veya noter onaylı sureti ya da komisyon başkanlığınca onaylı örneği ile birlikte en son başvuru günü mesai bitimine kadar sınavı yapacak adalet komisyonu başkanlığına (sınav merkezi) veya herhangi bir adli yargı ilk derece mahkemesi adalet komisyonu başkanlığına başvuracaklardır.

İlginizi Çekebilir:  Çanakkale Ayvacık Belediyesi Destek Personeli Alımı

7. EGM Kamu Beden İşçisi Alımı Gerçekleştirecek

Kamu işçisi alımı yapılabilmesi için personel alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanmakta olan Beden işçisi alımı iş ilanlarında Emniyet Genel Müdürlüğü kendi bünyesinde görev verilmek üzere 4 adet Aşçı alımı yapacak.

EGM beden İşçisi Alımı ilanı son başvuru tarihi 05.02.2021 tarihinde son bulacak.

Başvuru yapmak isteyen kişiler istenen belgeler ile bulundukları şehirdeki il emniyet müdürlüğüne şahsen başvurmaları gerekiyor.

8. Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi 12 Sağlık Personeli Alımı

Kamu personeli alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi kendi birimlerinde istihdam edilmesi için hemşire alımı, diğer sağlık personeli alımı ve Sağlık Teknikeri Alımı yapacak.

9. Yozgat Bozok Üniversitesi 48 Sağlık Personeli Alımı

Kamu personeli alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Yozgat Bozok Üniversitesi kendi birimlerinde istihdam edilmesi için hemşire alımı, eczacı alımı, sağlık teknikeri alımı ve  Sağlık Personeli Alımı yapacak.

Yozgat Bozok Üniversitesi Sağlık Personeli Alımı ilanı son başvuru tarihi 08.02.2021 olarak açıklanmıştır.

Adaylar başvuru işlemi için Yozgat Bozok Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına posta yolu ya da şahsen yapmaları gerekiyor.

Başvuru formu www.bozok.edu.tr sitesinden indirilecek ve istenen belgeler ile başvuru yapılacaktır.

10. 112 Çağrı Merkezi 1462 Personel Alımı

112 Çağrı merkezi kamu personeli alımı yapılması amacı ile iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmakta olan çağrı merkezi personeli alımı ilanlarında 112 Acil Çağrı Merkezi birimlerine 1462 Kamu Personel Alımı yapılacağı açıklandı.

112 Acil Çağrı Merkezi personel alımı başvuru tarihi 25.01.2021 tarihinde başlayacak ve 29.01.2021 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru yapmak isteyen kişiler www.icisleri.gov.tr adresli internet sitesinde yer alan lisans mezunları için “2021 Yılı 4/B Sözleşmeli Personel Lisans Giriş(Sözlü) Sınavı İş Talep Formu”na, ön lisans mezunları için “2021 Yılı 4/B Sözleşmeli Personel Ön Lisans Giriş(Sözlü) Sınavı İş Talep Formu”na lise mezunları için “2021 Yılı 4/B Sözleşmeli Personel Lise Giriş(Sözlü) Sınavı İş Talep Formu”na KPSS(B) Grubu puan türünden kendisine uygun olanı seçerek, 25-29 Ocak 2021 tarihleri arasında ilgili sınav duyurusu bölümünde yayımlanacak olan başvuru linki aracılığıyla e-Devlet şifresi ile erişip elektronik ortamda müracaat edeceklerdir.

İlginizi Çekebilir:  Çanakkale Ayvacık Belediyesi Destek Personeli Alımı

Müracaatlar elektronik ortamda alınacağından posta yolu ile ya da bizzat müracaatlar kabul edilmeyecektir.

11. Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi 12 Sağlık Personeli Alımı

Kamu personeli alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi kendi birimlerinde istihdam edilmesi için hemşire alımı, diğer sağlık personeli alımı ve Sağlık Teknikeri Alımı yapacak.

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Sağlık personeli Alımı ilanı son başvuru tarihi 08.02.2021 olarak açıklanmıştır.

Adaylar başvuru işlemi için Alanya Alaaddin Keykubat Personel Daire Başkanlığına posta yolu ya da şahsen yapmaları gerekiyor.

Başvuru formu www.alanya.edu.tr sitesinden indirilecek ve istenen belgeler ile başvuru yapılacaktır.

12. Bahçelievler Belediyesi KPSS 60 Puan ile 50 Zabıta Memuru Alımı

Zabıta Memuru Alımı yapılması için kamu personeli alımı iş ilanları yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Bahçelievler Belediye Başkanlığı kendi birimlerinde istihdam edilmek üzere 50 adet Zabıta Memuru alımı gerçekleştirecek.

Bahçelievler Belediyesi 50 adet Zabıta Memuru alım ilanı başvuru tarihi 8.03.2021 tarihinde başlayacak ve 12.03.2021 tarihinde son bulacaktır.

Adaylar başvuru formunu http://www.bahcelievler.bel.tr adresinden indirmesi gerekiyor.

Başvuracak olan adaylar [email protected] mail adresine belgelerini yollayarak başvuru yapabilirler.

Ayrıca adaylar aşağıda yazılı olan adrese şahsen veya posta yolu ile başvuru yapabilirler.

Şirinevler Mahallesi Barbaros Cad. No:9 Bahçelievler / İSTANBUL adresindeki Bahçelievler Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü

13. HMB 76 Şehirde 300 Memur Alımı Yapacak

HMB kamu personeli alımı yapılabilmesi için memur alımı ilanları yayınlanmıştır. Yayınlanmakta olan kamu personel alımı iş ilanlarında Hazine ve Maliye Bakanlığı Defterdarlıklarında görevlendirilmek üzere 300 adet Defterdarlık Uzman Yardımcısı alımı gerçekleştirilecektir.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Maliye Bakanlığı Defterdarlık Uzman Yardımcısı alımı başvuru tarihi 29.01.2021 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru yapmak isteyen bütün bay ve bayan adayların www.hmb.gov.tr internet adresi üzerinden online olarak başvurmaları gerekiyor.

KPSS ŞARTI

KPSS P47 ve KPSS P48 en az 70 puan almış olmak.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP