DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Devlet hastanesine memur, işçi, şoför ve güvenlik alımı

Devlet hastanesine memur, işçi, şoför ve güvenlik alımı

Devlet hastanesi personel alımı kapsamında açıklanmış güncel iş ilanları ile birlikte Tekirdağ Namık Kemal üniversitesi hastanesi bünyesinde çalıştırılmak üzere memur, işçi ve garson alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:01
Devlet hastanesine memur, işçi, şoför ve güvenlik alımı
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Devlet hastanesine memur, işçi ve garson alımı için iş başvurusu yapmak isteyen adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48’inci maddesinde belirtilen şartları taşımaları gerekiyor.

Devlet hastanesine memur, işçi ve garson alımı başvuru şartları

Büro personeli alımı için 2020 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından (P3) en az 60 puan almış olmak, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve Yükseköğretim Kurumlarının, Bilgi ve Belge Yönetimi, Dokümantasyon ve Enformasyon, Arşivcilik, Kütüphanecilik, Kütüphanecilik ve Bilgi Çalışmaları lisans programlarının birinden mezun olmak gerekiyor.

Yükseköğretim Kurumlarının, Adalet veya Hukuk Büro Yönetimi ve Sekreterliği programların birinden mezun olmak ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Güvenlik alımı için Ortaöğretim Kurumlarının herhangi bir alanından mezun olmak, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve 2020 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından (P94) en az 50 puan almış olmak gerekiyor.

Şoför alımı için Geçerlilik süresi dolmamış D sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

İşçi alımı için Ortaöğretim Kurumlarının, Makine, Tesisat, Metal İşleri, Motor, Torna Tesviye ve Mekatronik alanlarından mezun olmak veya ustalık belgesine sahip olmak ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

Devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Namık Kemal üniversitesi personel alımı başvuru bilgileri

Kamu işçi alımı son başvuru tarihi 9.02.2022 olarak açıklandı.

İlginizi Çekebilir:  Çanakkale Ayvacık Belediyesi Destek Personeli Alımı

Başvuruların aşağıda yazılı olan link üzerinden online işlem yapılması gerekiyor.

https://www.nku.edu.tr

Başvuru kılavuzu için tıklayınız

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP