DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Devlet Hastanesi 51 Hemşire Alımı Yapılacak

Devlet Hastanesi 51 Hemşire Alımı Yapılacak

Hemşire Alımı gerçekleştirilmesi için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan iş ilanlarında AFSU, Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 51 adet hemşire alımı yapılacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:47
Devlet Hastanesi 51 Hemşire Alımı Yapılacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Devlet Hastanesi 51 Hemşire Alımı Yapılacak

Hemşire Alımı gerçekleştirilmesi için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan iş ilanlarında AFSU, Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 51 adet hemşire alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Afyonkarahisar AFSU Sağlık Bilimleri 51 adet hemşire alımı ilanı son başvuru tarihi 30.01.2021 olarak bildirilmiştir.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin Online olarak Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezinde (Hastane) yer alan pozisyonlara başvuruda bulunacak adayların https://ekampus.afsu.edu.tr/basvuru/ web adresinden başvuru yapılacak pozisyon için gerekli evrakları sisteme eksiksiz olarak yüklemesi ve başvuru işlemini tamamlaması gerekmektedir.

afsu 7

afsu2 5

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Afyonkarahisar hemşire ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Afyonkarahisar hemşire ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Afyonkarahisar hemşire ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Afyonkarahisar hemşire ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Afyonkarahisar hemşire ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Afyonkarahisar hemşire ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Afyonkarahisar hemşire ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

İlginizi Çekebilir:  Sakarya Üniversitesi Kadrolu İşçi Alımı

8 – Afyonkarahisar hemşire ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Afyonkarahisar hemşire ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Afyonkarahisar hemşire ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Afyonkarahisar hemşire ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Afyonkarahisar hemşire ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Afyonkarahisar hemşire ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Afyonkarahisar hemşire ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Afyonkarahisar hemşire ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Afyonkarahisar hemşire ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP