DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Devlet Bünyesine KPSS 60 Puan ile Memur Alımı

Devlet Bünyesine KPSS 60 Puan ile Memur Alımı

Memur Alımı için kamu personeli alımı iş ilanları duyurusu yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan resmi ilanlarında Bahçelievler Belediyesi kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 10 adet Memur alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:58
Devlet Bünyesine KPSS 60 Puan ile Memur Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Devlet Bünyesine KPSS 60 Puan ile Memur Alımı

Memur Alımı için kamu personeli alımı iş ilanları duyurusu yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan resmi ilanlarında Bahçelievler Belediyesi kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 10 adet Memur alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Bahçelievler Belediyesi başkanlığı Memur alım ilanı son başvuru tarihi 12.03.2021 tarihinde sona erecektir.

Adaylar başvuru formunu http://www.bahcelievler.bel.tr adresinden indirmesi gerekiyor.

Başvuracak olan adaylar [email protected] mail adresine belgelerini yollayarak başvuru yapabilirler.

Ayrıca adaylar aşağıda yazılı olan adrese şahsen veya posta yolu ile başvuru yapabilirler.

Şirinevler Mahallesi Barbaros Cad. No:9 Bahçelievler / İSTANBUL adresindeki Bahçelievler Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü

bahcelievler1 8

bahcelievler3 8

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – BB Başkanlığı Memur ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – BB Başkanlığı Memur ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – BB Başkanlığı Memur ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – BB Başkanlığı Memur ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – BB Başkanlığı Memur ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – BB Başkanlığı Memur ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – BB Başkanlığı Memur ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – BB Başkanlığı Memur ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – BB Başkanlığı Memur ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. BB Başkanlığı Memur ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. BB Başkanlığı Memur ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. BB Başkanlığı Memur ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. BB Başkanlığı Memur ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. BB Başkanlığı Memur ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. BB Başkanlığı Memur ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

FACEBOOK SAYFAMIZ

https://www.facebook.com/kamupersonelialimii

TWİTTER SAYFAMIZ

YOUTUBE KANALIMIZ

https://www.youtube.com/c/KamuPersoneliAlımı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP