DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Denizli SYDV Personel Alımı

Denizli SYDV Personel Alımı

Denizli SYDV personel alımı için iş ilanı yayınladı. Yayınlanan ilanda Denizli Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı kendi bünyesinde görevlendirmek üzere 1 adet Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımı yapacağını açıkladı.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:27
Denizli SYDV Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Denizli SYDV Personel Alımı

Denizli SYDV personel alımı için iş ilanı yayınladı. Yayınlanan ilanda Denizli Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı kendi bünyesinde görevlendirmek üzere 1 adet Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımı yapacağını açıkladı.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Yayınlanmış olan ilana son başvuru tarihi 20.10.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuru linki aşağıdadır

https://vakifilan.ailevecalisma.gov.tr/AnnouncementList.aspx

4466333 1

1.  Denizli SYDV personel alımı için ilanına başvuracak tüm adayların İyi derece de bilgisayar kullanabiliyor olmak gerekiyor.

2. Denizli SYDV personel alımı için ilanına başvuracak tüm adayların En az B sınıfı sürücü ehliyetine sahip olmak gerekiyor.

3.  Denizli SYDV personel alımı için ilanına başvuracak tüm adayların Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı gerekiyor.

4. Denizli SYDV personel alımı için ilanına başvuracak tüm adayların YÖK tarafından tanınan Üniversitelerin Dört (4) Yıllık Yükseköğretim Kurumlarının bölümlerinden mezun olmak gerekiyor.

5. Denizli SYDV personel alımı için ilanına başvuracak tüm adayların Sosyal iletişim becerisine sahip olmak gerekiyor

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Denizli SYDV personel alımı için ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Denizli SYDV personel alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Denizli SYDV personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Denizli SYDV personel alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Denizli SYDV personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Denizli SYDV personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Denizli SYDV personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Denizli SYDV personel alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 – Denizli SYDV personel alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 – Denizli SYDV personel alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Denizli SYDV personel alımı ilanına başvuracak Anayasal düzeni yıkmaya ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP