DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Denizli Belediyesi İşçi Alımı Yapılacak

Denizli Belediyesi İşçi Alımı Yapılacak

Beden İşçisi Alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Denizli Belediyesi kendi bünyesinde görevlendirilmek için 1 adet beden işçisi alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:44
Denizli Belediyesi İşçi Alımı Yapılacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Denizli Belediyesi İşçi Alımı Yapılacak

Beden İşçisi Alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Denizli Belediyesi kendi bünyesinde görevlendirilmek için 1 adet beden işçisi alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Denizli Belediyesi Beden İşçisi Alımı ilanı 18.01.2021 tarihinde son bulacaktır.

Başvurmak isteyen adaylar aşağıda yazılı olan adrese şahsen başvurmak gerekiyor.

Peraş Denizli Büyükşehir belediyesi personel temizlik ulaşım sanayi ve ticaret A.Ş

Mail Adresi: [email protected]

isci 7

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Denizli Belediyesi İşçi Alımı ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Denizli Belediyesi İşçi Alımı ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Denizli Belediyesi İşçi Alımı ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Denizli Belediyesi İşçi Alımı ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Denizli Belediyesi İşçi Alımı ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Denizli Belediyesi İşçi Alımı ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Denizli Belediyesi İşçi Alımı ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – Denizli Belediyesi İşçi Alımı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Denizli Belediyesi İşçi Alımı ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Denizli Belediyesi İşçi Alımı ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Denizli Belediyesi İşçi Alımı ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Denizli Belediyesi İşçi Alımı ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Denizli Belediyesi İşçi Alımı ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Denizli Belediyesi İşçi Alımı ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Denizli Belediyesi İşçi Alımı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Denizli Belediyesi İşçi Alımı ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP