DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Personel Alımı

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Personel Alımı

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı 2'nci Deniz İstihkam Tabur Komutanlığı İŞKUR üzerinden yayınlanan işçi alım ilanı ile personel alımı yapılacağını açıkladı. Alınacak işçi daimi ve tam zamanlı olarak istihdamı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:15
Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Personel Alımı

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı 2’nci Deniz İstihkam Tabur Komutanlığı İŞKUR üzerinden yayınlanan işçi alım ilanı ile personel alımı yapılacağını açıkladı. Alınacak işçi daimi ve tam zamanlı olarak istihdamı yapılacak.

Başvuru yapacak adaylar 00005584926 iş ilan numarası ile 17 Temmuz 2020 tarihi bitimine kadar yapması gerekmektedir. Başvuru yapacaklar Zonguldak şehrinde ikamet ediyor olması gerekmektedir.

TMSY işçi alımına 1111 sayılı Askerlik Kanunu veya 1076 sayılı Yedek subay ve Yedek Askeri Memurlar Kanunu kapsamına giren ve askerlik hizmetlerini yaparken 3713 sayılı Terörle Mücadele Kanunun 21’nci maddesinde sayılan terör olaylarının sebep ve tesiri sonucu malul sayılmayacak şekilde yaralananlar başvurabilir.

Kamu Kurum ve Kuruluşlarına Eski Hükümlü veya Terörle Mücadelede Malul Sayılmayacak Şekilde Yaralananların İşçi Olarak Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik’in 5’inci maddesinde belirtilen niteliklere sahip olmak.

1111 sayılı Askerlik Kanunu veya 1076 sayılı Yedek Subaylar Kanunu kapsamına giren ve zorunlu askerlik hizmetini (erbaş/er veya yedek subay/yedek astsubay) yaparken 3713 sayılı Terörle Mücadele Kanununun 21’inci maddesinde sayılan terör olaylarının sebep ve tesiri sonucu malul sayılmayacak şekilde yaralananlar durumlarını sağlık raporu ve terörle mücadelede yaralandığını gösteren komutanlık yazısı ile belgelendirmeleri gerekmektedir.

İş yerince, bu şartların tamamının adaylarda bulunup bulunmadığı mülakattan önce kontrol edilecektir.

Kamu Kurum ve Kuruluşlarına Eski Hükümlü veya Terörle Mücadelede Malul Sayılmayacak Şekilde Yaralananların İşçi Olarak Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik’in 5’inci maddesi gereğince;

İlginizi Çekebilir:  Milas Belediyesi 17 Sürekli Şoför Ve İşçi Alımı

Türk Soylu Yabancıların Türkiye’de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe yapabilmelerine,

Kamu, Özel Kuruluş veya İş yerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk vatandaşı olmak,

18 yaşını tamamlamış olmak,

Kamu haklarından mahrum bulunmamak ve özel kanunlarında yer alan şartları taşımak,

Hakkında yapılacak güvenlik soruşturmasının olumlu olması,

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP