DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Deniz İkmal Grup Komutanlığı Depo İşçisi Alımı

Deniz İkmal Grup Komutanlığı Depo İşçisi Alımı

Kamu kurumuna İşçi alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanları bilgisi içinde İzmir Deniz İkmal Grup Komutanlığı birimlerinde çalıştırılmak üzere 2 adet Depo İşçisi alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:40
Deniz İkmal Grup Komutanlığı Depo İşçisi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Deniz İkmal Grup Komutanlığı Depo İşçisi Alımı

Kamu kurumuna Park İşçisi alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanları bilgisi içinde İzmir Deniz İkmal Grup Komutanlığı birimlerinde çalıştırılmak üzere 2 adet Depo İşçisi alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

Deniz İkmal Grup Komutanlığı Depo İşçisi ilanı son başvuru tarihi 1.06.2021 olarak bildirilmiştir.

Deniz İkmal Grup Komutanlığı Depo İşçisi ilanına başvuru için aşağıda yazılı bulunan İŞKUR linki üzerinden başvuru yapmanız gerekiyor.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00006045772

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Deniz İkmal Grup Komutanlığı yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Deniz İkmal Grup Komutanlığı ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Deniz İkmal Grup Komutanlığı yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. Deniz İkmal Grup Komutanlığı yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. Deniz İkmal Grup Komutanlığı ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

6. Deniz İkmal Grup Komutanlığı duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

7. Deniz İkmal Grup Komutanlığı ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

8. Deniz İkmal Grup Komutanlığı duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Deniz İkmal Grup Komutanlığı duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Deniz İkmal Grup Komutanlığı ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Deniz İkmal Grup Komutanlığı yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. Deniz İkmal Grup Komutanlığı ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Deniz İkmal Grup Komutanlığı resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

6. Deniz İkmal Grup Komutanlığı ilan edilen ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP