DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

DBP İlanıyla Üniversite 4/B Sözleşmeli Personel Alımı

DBP İlanıyla Üniversite 4/B Sözleşmeli Personel Alımı

DPB tarafından yayımlanan ilana göre Üniversitede istihdam edilmek üzere 4/B sözleşmeli personel alımı ilanı yayımladı. Başvurular bugün başlamış olup son başvuru 23 Ağustosta sona erecektir. Tüm detaylarıyla…

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:36
DBP İlanıyla Üniversite 4/B Sözleşmeli Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanan ilana göre Düzce Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere 08 Ağustos 2019 bugün tarihli ilana göre 3 hemşire alımı yapılmaktadır. Başvuruda bulunacak adaylar KPSS sıralaması ile istihdam edileceklerdir. Başvuru için anılan tarih aralıklarında Düzce Üniversitesi Rektörlüğü Personel Dairesi Başkanlığına şahsen belgeleriyle müracaat edeceklerdir.

KPSS sıralaması ile yapılacak alımların kadro dağılımı ve başvuru şartları neler, ilgili adaylar sadece 1 kadroya başvuruda bulunduğundan adayların başvuru şartlarını ve detaylarını ayrıca hazırlamaları gereken evrakları eksiksiz şekilde tamamlamaları gerekmektedir.

Üniversite hemşire alımı 1 kişi için şartlar; Hemşirelik bölümü 4 yıllık lisans programından mezun olmak ve belgelendirmek şartıyla en az 5 yıl Yeni doğan Bakım deneyimi olması.

Düzce Üniversitesi hemşire alımı 1 kişi şartları neler; Hemşirelik bölümü 4 yıllık lisans programından mezun olmak ve belgelendirmek şartıyla Kalp-Damar Cerrahi Hemşireliği deneyimi olması.

Düzce Üniversitesi Rektörlüğü hemşire alımı 1 kişi için hangi şartlarda; Yükseköğretim kurumlarının Hemşirelik bölümü 4 yıllık lisans programından mezun olması.

Aranan ortak şartlar neler;

Türk vatandaşı olması, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, erkekler için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilişikleri bulunmamak, muvazzaf askerlik hizmetini yapmış Vegabet yahut ertelemiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak. 657 sayılı Kanunun 53. maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmaması, güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırmasında temyiz olması ve KPSS puanı bulunuyor olması gerekmektedir.

4/B sözleşmeli personel alımları detay kılavuzu için tıklayınız.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP