DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Dayanışma Vakfına Proje Koordinatörü Alımı

Dayanışma Vakfına Proje Koordinatörü Alımı

Kamu kurumuna Proje Koordinatörü alımı için iş ilanı Yayınlandı. Yayınlanmakta olan iş ilanları bilgilerinde Gaziantep Şehit Kamil Dayanışma Vakfı kurumu birimlerinde çalıştırılmak üzere 1 adet Proje Koordinatörü alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:11
Dayanışma Vakfına Proje Koordinatörü Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Dayanışma Vakfına Proje Koordinatörü Alımı

Şehit Kamil Dayanışma Vakfı ilanına başvuracak olan kişilerin 18-35 yaş arasında olması, üniversitelerin sosyal hizmetler, sosyoloji, PDR ve İİBF programlarından mezun olmuş olmaları gerekiyor.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

Gaziantep Şehit Kamil Dayanışma Vakfı 1 Proje Koordinatörü ilanı son başvuru tarihi 15.06.2021 olarak bildirilmiştir.

Gaziantep Şehit Kamil Dayanışma Vakfı 1 Proje Koordinatörü ilanına başvuru için aşağıda yazılı bulunan kurum adresi üzerinden başvuru yapmanız gerekiyor.

Mücahitler mahallesi 52060 nolu sokak No: 3 Şehitkamil – Gaziantep

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

sehitkamil1

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1.Şehitkamil proje koordinatörü  yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Şehitkamil proje koordinatörü ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Şehitkamil proje koordinatörü yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Şehitkamil proje koordinatörü duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Şehitkamil proje koordinatörü ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  İçişleri Bakanlığı 3546 Mühendis, İşçi Ve Personel Alımı

3. Şehitkamil proje koordinatörü yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP