DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Dayanışma Vakfı Personel Alımı

Dayanışma Vakfı Personel Alımı

Sosyal yardımlaşma vakfına personel alımı gerçekleştirilmesi için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan kamu personeli alımı ilanlarında Sivas Gölova sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı bünyesine 1 adet büro personeli alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:50
Dayanışma Vakfı Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Dayanışma Vakfı Personel Alımı

Sosyal yardımlaşma vakfına personel alımı gerçekleştirilmesi için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan kamu personeli alımı ilanlarında Sivas Gölova sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı bünyesine 1 adet büro personeli alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Sivas Gölova sydv ilanı son başvuru tarihi 07.02.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan adrese şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

Fevzi Çakmak mahallesi Hükümet Konağı giriş kat Gölova – SİVAS

Telefon Bilgisi: 0 346 381 21 82

golova1

golova2

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Sivas Gölova sydv ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Sivas Gölova sydv ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Sivas Gölova sydv ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Sivas Gölova sydv ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Sivas Gölova sydv ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Sivas Gölova sydv ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Sivas Gölova sydv ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – Sivas Gölova sydv ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Sivas Gölova sydv ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Sivas Gölova sydv ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Sivas Gölova sydv ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Sivas Gölova sydv ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Sivas Gölova sydv ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Sivas Gölova sydv ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Sivas Gölova sydv ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Sivas Gölova sydv ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP