DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Darphane Müdürlüğüne İşçi Alımı Yapılacak

Darphane Müdürlüğüne İşçi Alımı Yapılacak

İşçi Alımı yapılması için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan ilanlarda Darphane Müdürlüğü kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 11 adet Baskıcı İşçisi alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:54
Darphane Müdürlüğüne İşçi Alımı Yapılacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Darphane Müdürlüğüne İşçi Alımı Yapılacak

İşçi Alımı yapılması için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan ilanlarda Darphane Müdürlüğü kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 11 adet Baskıcı İşçisi alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Darphane Ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü Baskıcı ilanı son başvuru tarihi 22.02.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvurular İŞKUR sitesi üzerinden yapılacaktır.

Bu nedenle ilk önce İŞKUR sitesine şifrenizi ile giriş yapınız ve daha sonra aşağıda bulunan linki kopyalarak yeni sekmede açarak başvuru işleminizi yapınız.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005885654

baski

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Baskıcı ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Baskıcı ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Baskıcı ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Baskıcı ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Baskıcı ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Baskıcı ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Baskıcı ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – Baskıcı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

İlginizi Çekebilir:  Çanakkale Ayvacık Belediyesi Destek Personeli Alımı

9 – Baskıcı ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Baskıcı ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Baskıcı ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Baskıcı ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Baskıcı ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Baskıcı ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Baskıcı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Baskıcı ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP