DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Darphane Genel Müdürlüğüne İşçi Alımı

Darphane Genel Müdürlüğüne İşçi Alımı

Beden işçisi alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanda Darphane Genel Müdürlüğü kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere 2 adet Üniversal Torna Tezgahı Operatörü Alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:31
Darphane Genel Müdürlüğüne İşçi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Darphane Genel Müdürlüğüne İşçi Alımı

Beden işçisi alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanda Darphane Genel Müdürlüğü kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere 2 adet Üniversal Torna Tezgahı Operatörü  Alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Darphane Genel Müdürlüğü Üniversal Torna Tezgahı Operatörü  Alımı ilanı son başvuru tarihi 20.11.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvurular aşağıda bulunan link üzerinde yapılacaktır. İŞKUR sitesine şifreniz ile giriş yapınız daha sonra aşağıda bulunan linki kopyalayıp yeni sekmede açın ve başvuru işleminizi yapın.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005772973

darp

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Darphane Genel Müdürlüğü Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Darphane Genel Müdürlüğü Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Darphane Genel Müdürlüğü Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Darphane Genel Müdürlüğü Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Darphane Genel Müdürlüğü Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Darphane Genel Müdürlüğü Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

İlginizi Çekebilir:  Serhat Kalkınma Ajansı Personel Alım İlanı

7. Darphane Genel Müdürlüğü Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

8. Darphane Genel Müdürlüğü alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Darphane Genel Müdürlüğü alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Darphane Genel Müdürlüğü alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Darphane Genel Müdürlüğü alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Darphane Genel Müdürlüğü alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 – Darphane Genel Müdürlüğü alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 – Darphane Genel Müdürlüğü alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP