DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Danıştay Başkanlığı Bilişim Personeli Alımı İlanları

Danıştay Başkanlığı Bilişim Personeli Alımı İlanları

Danıştay personel alımı için yayınlanan kamu personel alımı iş ilanı bilgileri dahilinde Ankara iş ilanları geneli içinde Danıştay Başkanlığı bünyesinde çalıştırılmak üzere 5 adet Bilişim Personeli alımı gerçekleştirilecek.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:25
Danıştay Başkanlığı Bilişim Personeli Alımı İlanları
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Danıştay Başkanlığı Bilişim Personeli Alımı İlanları

Danıştay Başkanlığı 5 Bilişim Personeli alımı ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların Danıştay Başkanlığı memur alımı için belirtmiş olduğı şartları taşıması gerekmekte.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

Danıştay Başkanlığı 5 adet Bilişim Personeli alımı son başvuru tarihi 30.07.2021

Danıştay Başkanlığı 5 tane Bilişim Personeli alımı ilanına başvuru için

Kurumun aşağıda resmi olarak yazılı olan

Adres üzerinden başvuru yapılması gerekiyor

Dumlupınar bulvarı Eskişehir yolu üzeri 10.km No: 149 Çankaya – Ankara Başvurular şahsen olacaktır.

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

Danıştay Başkanlığı Bilişim Personeli ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

Danıştay Başkanlığı Bilişim Personeli duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

Danıştay Başkanlığı Bilişim Personeli ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

Danıştay Başkanlığı Bilişim Personeli duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

danistay2

Danıştay Başkanlığı Bilişim Personeli ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

Danıştay Başkanlığı Bilişim Personeli resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

İlginizi Çekebilir:  Sakarya Üniversitesi Kadrolu İşçi Alımı

Danıştay Başkanlığı Bilişim Personeli ilan edilen ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP