DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Daimi Temizlik İşçisi Alımı

Daimi Temizlik İşçisi Alımı

Kamu kurumuna Daimi Temizlik İşçisi alımı yapılacak. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanları bilgilerinde Afyonkarahisar Kılıçarslan kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 1 adet Daimi Temizlik İşçisi Alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:04
Daimi Temizlik İşçisi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Daimi Temizlik İşçisi Alımı

Kamu kurumuna Daimi Temizlik İşçisi alımı yapılacak. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanları bilgilerinde Afyonkarahisar Kılıçarslan kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 1 adet Daimi Temizlik İşçisi Alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Afyonkarahisar Kılıçarslan Daimi Temizlik İşçisi Alımı ilanı son başvuru tarihi 22.03.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen vatandaşların aşağıda yazılı olan adrese şahsen başvurmaları gerekiyor.

Cumhuriyet mahallesi Zafer caddesi belediye dükkanları No: 106 / 10 Kılıçarslan – Afyonkarahisar

Resmi ilan belgesi aşağıdadır. Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

temizlik 13

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Kılıçarslan belediyesi Temizlik ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – Kılıçarslan belediyesi Temizlik ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – Kılıçarslan belediyesi Temizlik ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Kılıçarslan belediyesi Temizlik ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Kılıçarslan belediyesi Temizlik ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Kılıçarslan belediyesi Temizlik ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – Kılıçarslan belediyesi Temizlik ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – Kılıçarslan belediyesi Temizlik ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Kılıçarslan belediyesi Temizlik ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Kılıçarslan belediyesi Temizlik ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Kılıçarslan belediyesi Temizlik ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Kılıçarslan belediyesi Temizlik ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Kılıçarslan belediyesi Temizlik ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Kılıçarslan belediyesi Temizlik ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Kılıçarslan belediyesi Temizlik ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP