DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Daimi Olarak Temizlik İşçisi Alımı

Daimi Olarak Temizlik İşçisi Alımı

Kamu Kurumuna Daimi Olarak Temizlik İşçisi Alımı iş ilanları yayınlanmıştır. İlan bilgileri içerisinde Güney Belediyesi birimlerinde görevlendirilmek üzere 3 Daimi Olarak Temizlik İşçisi Alımı alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:56
Daimi Olarak Temizlik İşçisi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Daimi Olarak Temizlik İşçisi Alımı

Kamu Kurumuna Daimi Olarak Temizlik İşçisi Alımı iş ilanları yayınlanmıştır. İlan bilgileri içerisinde Güney Belediyesi birimlerinde görevlendirilmek üzere 3 Daimi Olarak Temizlik İşçisi Alımı alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Güney Belediyesi Daimi Olarak Temizlik İşçisi Alımı ilanı son başvuru tarihi 27.05.2021 olarak bildirildi.

Güney Belediyesi Daimi Olarak Temizlik İşçisi Alımı için başvuru yapacak kişilerin belediye başkanlığının adresine başvuru yapmaları gerekiyor.

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

temizlik 22

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Güney Belediyesi temizlik yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Güney Belediyesi temizlik ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Güney Belediyesi temizlik yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. Güney Belediyesi temizlik yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. Güney Belediyesi temizlik ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

6. Güney Belediyesi temizlik duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

7. Güney Belediyesi temizlik ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

İlginizi Çekebilir:  Çanakkale Ayvacık Belediyesi Destek Personeli Alımı

8. Güney Belediyesi temizlik duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Güney Belediyesi temizlik duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Güney Belediyesi temizlik ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Güney Belediyesi temizlik yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. Güney Belediyesi temizlik ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Güney Belediyesi temizlik resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

6. Güney Belediyesi temizlik ilan edilen ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP