DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Daimi KPSS'siz Mezar Kazma İşçisi Alımı

Daimi KPSS'siz Mezar Kazma İşçisi Alımı

Daimi kadro ile Mezar Kazma İşçisi alımı için iş ilanı Yayınlandı. Yayınlanmakta olan iş ilanları bilgisinde İSPER İstanbul Personel yönetim birimlerinde çalıştırılmak üzere 10 adet Mezar Kazma İşçisi alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:07
Daimi KPSS'siz Mezar Kazma İşçisi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Daimi KPSS’siz Mezar Kazma İşçisi Alımı

Daimi kadro ile Mezar Kazma İşçisi alımı için iş ilanı Yayınlandı. Yayınlanmakta olan iş ilanları bilgisinde İSPER İstanbul Personel yönetim birimlerinde çalıştırılmak üzere 10 adet Mezar Kazma İşçisi alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

İSPER İstanbul Personel yönetim 10 Mezar Kazma İşçisi ilanı son başvuru tarihi 07.06.2021 olarak bildirilmiştir.

İSPER İstanbul Personel yönetim 10 Mezar Kazma İşçisi ilanına başvuru için aşağıda yazılı bulunan kurum internet adresi üzerinden online başvuru yapmanız gerekiyor.

kariyer.ibb.istanbul

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

isper mezar

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Daimi Mezar Kazma İşçisi İSPER yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Daimi Mezar Kazma İşçisi İSPER ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Daimi Mezar Kazma İşçisi İSPER yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. Daimi Mezar Kazma İşçisi İSPER yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. Daimi Mezar Kazma İşçisi İSPER ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

6. Daimi Mezar Kazma İşçisi İSPER duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

7. Daimi Mezar Kazma İşçisi İSPER ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

8. Daimi Mezar Kazma İşçisi İSPER duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Daimi Mezar Kazma İşçisi İSPER duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Daimi Mezar Kazma İşçisi İSPER ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Daimi Mezar Kazma İşçisi İSPER yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. Daimi Mezar Kazma İşçisi İSPER ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Daimi Mezar Kazma İşçisi İSPER resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

6. Daimi Mezar Kazma İşçisi İSPER ilan edilen ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP