DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Daimi Kadro KPSS'siz Büro Memuru Alımı

Daimi Kadro KPSS'siz Büro Memuru Alımı

Daimi kadro ile personel alımı yapılması için iş ilanı Yayınlandı. Yayınlanmakta olan iş ilanları bilgisinde İSPER İstanbul Personel yönetim birimlerinde çalıştırılmak üzere 1 adet büro memuru alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:07
Daimi Kadro KPSS'siz Büro Memuru Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Daimi Kadro KPSS’siz Büro Memuru Alımı

Daimi kadro ile personel alımı yapılması için iş ilanı Yayınlandı. Yayınlanmakta olan iş ilanları bilgisinde İSPER İstanbul Personel yönetim birimlerinde çalıştırılmak üzere 1 adet büro memuru alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

İSPER İstanbul Personel yönetim 1 büro personeli ilanı son başvuru tarihi 08.06.2021 olarak bildirilmiştir.

İSPER İstanbul Personel yönetim 1 büro görevlisi ilanına başvuru için aşağıda yazılı bulunan kurum internet adresi üzerinden online başvuru yapmanız gerekiyor.

kariyer.ibb.istanbul

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

isper buro 5

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Daimi Kadro büro personel yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Daimi Kadro büro personel ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Daimi Kadro büro personel yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. Daimi Kadro büro personel yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. Daimi Kadro büro personel ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

6. Daimi Kadro büro personel duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

İlginizi Çekebilir:  Çanakkale Ayvacık Belediyesi Destek Personeli Alımı

7. Daimi Kadro büro personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

8. Daimi Kadro büro personel duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Daimi Kadro büro personel duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Daimi Kadro büro personel ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Daimi Kadro büro personel yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. Daimi Kadro büro personel ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Daimi Kadro büro personel resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

6. Daimi Kadro büro personel ilan edilen ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP