DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Cumhurbaşkanlığına Yarı Zamanlı Öğrenci Alımı Başvuruları Başladı

Cumhurbaşkanlığına Yarı Zamanlı Öğrenci Alımı Başvuruları Başladı

T.C. Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisine çeşitli bölümlerden mezun olan kişilerden kısmi zamanlı öğrenci ilanı yapılacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:50
Cumhurbaşkanlığına Yarı Zamanlı Öğrenci Alımı Başvuruları Başladı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Başvuru Şartları
Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemine geçilmesi ile Cumhurbaşkanlığı Teşkilatı Hakkında finans ofisi ve insan kaynakları ofisi kurulmuştur. Bu ofislerde çalışmak üzere personel alımı yapılacaktır. Alınacak olan kişiler öğrencilerden seçilecek ve haftada 2,5 gün istihdam edilecektir.

Lisans son sınıf, yüksek lisans veya doktora öğrencisi olanlar başvuru yapılabilecektir. Bu kişilerin örgün olarak eğitimine devam ediyor olması şarttır. Adaylardan aranan bazı şartlar vardır, onların sağlanması gerekir. İyi derecede İngilizce bildiğini ispatlayan, not ortalaması 4 üzerinden en az 3 olan kişiler başvuru yapabilecektir.

Yüksek Lisans ve Doktorasını belirli alanlarda yapan öğrenciler öncelikli tercih sebebi olacaktır. Performans Değerlendirme, Ücret ve Ödül Sistemi Yönetimi, İnsan Kaynağı Eğitimi ve Geliştirme, Seçme ve Yerleştirme, Yetenek Yönetimi, Ölçme ve Değerlendirme ve Kariyer Planlama alanlarındaki öğrencilere öncelik tanınacaktır. 

Başvurular başlamıştır ve 17 Ekim 2019 tarihi son başvuru günüdür. Başvurular elektronik ortamdan yapıldığı için saat 23.59’a kadar başvuru yapılabilecektir.

Başvuru yapmak isteyen adaylar T.C. Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Başkanlığı resmi web sayfası üzerinden elektronik olarak yapılacaktır. İlgili başvuru alanında adaylardan istenen bilgiler eksiksiz olarak doldurulmalıdır. Adaylar formu doldurduktan sonra özgeçmiş ve fotoğraf ekleyecektir. Bu belgeleri de hazır bulundurmaları gerekir.

Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları kılavuzu için tıklayın. Finans için tıklayın.

İlginizi Çekebilir:  Sakarya Üniversitesi Kadrolu İşçi Alımı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP