DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

CTE Kadrolu Öğretmen Alımı

CTE Kadrolu Öğretmen Alımı

Kadrolu öğretmen alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 40 adet öğretmen alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:37
CTE Kadrolu Öğretmen Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

CTE Kadrolu Öğretmen Alımı

Kadrolu öğretmen alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 40 adet öğretmen alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

CTE Kadrolu Öğretmen Alımı ilanı başvuru tarihi 18.01.2021 tarihinde başlayacak ve 29.1.2021 tarihinde son bulacaktır.

Başvuruda bulunmak isteyen kişilerin https://www.turkiye.gov.tr sitesi üstünden giriş işlemi yaparak, e-Devlet kapısı üstünde belirtilmiş olan tarihte aktif hale gelecek olan iş başvuru ekranını bizzat kullanarak gerçekleştirmeleri gerekiyor.

Şahsen ya da posta yolu ile yapılacak olan başvurular kabul edilmeyecektir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – CTE Kadrolu Öğretmen Alımı ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – CTE Kadrolu Öğretmen Alımı ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – CTE Kadrolu Öğretmen Alımı ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – CTE Kadrolu Öğretmen Alımı ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – CTE Kadrolu Öğretmen Alımı ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – CTE Kadrolu Öğretmen Alımı ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – CTE Kadrolu Öğretmen Alımı ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – CTE Kadrolu Öğretmen Alımı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – CTE Kadrolu Öğretmen Alımı ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – CTE Kadrolu Öğretmen Alımı ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. CTE Kadrolu Öğretmen Alımı ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. CTE Kadrolu Öğretmen Alımı ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. CTE Kadrolu Öğretmen Alımı ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. CTE Kadrolu Öğretmen Alımı ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. CTE Kadrolu Öğretmen Alımı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. CTE Kadrolu Öğretmen Alımı ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP