DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Çözümleyici Sistem Programcısı Alımı

Çözümleyici Sistem Programcısı Alımı

Daimi Çözümleyici Sistem Programcısı alımı için iş ilanları bilgileri yayınlandı. İlan bilgileri içeriğinde Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi kendi içinde istihdam edilmek üzere 1 adet Çözümleyici Sistem Programcısı alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:28
Çözümleyici Sistem Programcısı Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Çözümleyici Sistem Programcısı Alımı

Daimi Çözümleyici Sistem Programcısı alımı için iş ilanları bilgileri yayınlandı. İlan bilgileri içeriğinde Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi kendi içinde istihdam edilmek üzere 1 adet Çözümleyici Sistem Programcısı alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Çözümleyici Sistem Programcısı Başvuru tarihi 31.05.2021 tarihinde son bulacak.

Çözümleyici Sistem Programcısı için başvuru işlemi gerçekleştirmek için aşağıda bulunmuş olan Üniversitenin linki üstünden başvurmanız gerekiyor.

https://kmu.edu.tr

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

karamanoglu1 4

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Çözümleyici Sistem Programcısı yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Çözümleyici Sistem Programcısı ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Çözümleyici Sistem Programcısı yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. Çözümleyici Sistem Programcısı yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. Çözümleyici Sistem Programcısı ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

6. Çözümleyici Sistem Programcısı duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

7. Çözümleyici Sistem Programcısı ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

İlginizi Çekebilir:  Serhat Kalkınma Ajansı Personel Alım İlanı

8. Çözümleyici Sistem Programcısı duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Çözümleyici Sistem Programcısı duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Çözümleyici Sistem Programcısı ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Çözümleyici Sistem Programcısı yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. Çözümleyici Sistem Programcısı ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Çözümleyici Sistem Programcısı resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

6. Çözümleyici Sistem Programcısı ilan edilen ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP