DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Çorum Belediyesi İtfaiye Eri Alımı

Çorum Belediyesi İtfaiye Eri Alımı

İtfaiye Eri alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan ilanda Çorum belediyesi başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere 12 adet İtfaiye Eri alımı gerçekleştirilecek.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:39
Çorum Belediyesi İtfaiye Eri Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Çorum Belediyesi İtfaiye Eri Alımı

İtfaiye Eri alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan ilanda Çorum belediyesi başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere 12 adet İtfaiye Eri alımı gerçekleştirilecek.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Çorum belediyesi İtfaiye Eri alımı ilanı 04.01.2021 tarihinde başlayacak ve 08.01.20221 yılında son bulacaktır.

Başvuracak olan adayların Çorum Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne şahsen başvurmaları zorunludur.

Aşağıda bulunan Youtube kanalımıza ait videoyu izleyerek daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

corum ilan 2

corum belediyesi 2

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Çorum belediyesi İtfaiye Eri Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Çorum belediyesi İtfaiye Eri Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Çorum belediyesi İtfaiye Eri Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Çorum belediyesi İtfaiye Eri Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Çorum belediyesi İtfaiye Eri Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Çorum belediyesi İtfaiye Eri Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Çorum belediyesi İtfaiye Eri Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Çorum belediyesi İtfaiye Eri alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Çorum belediyesi İtfaiye Eri alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Çorum belediyesi İtfaiye Eri alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Çorum belediyesi İtfaiye Eri alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Çorum belediyesi İtfaiye Eri alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 – Çorum belediyesi İtfaiye Eri alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 – Çorum belediyesi İtfaiye Eri alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP