DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alıyor

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alıyor

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yayımlanan duyuruya göre 29 Nisan 2019 tarihinde başlayacak olan 9 kamu personeli alımı 3 Mayıs 2019 tarihinde sona erecektir. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar için detaylar…

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:22
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alıyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yayımlanan ilana göre Coğrafi Bilgi Sistemleri Genel Müdürlüğü  bünyesinde istihdam edilmek üzere 9 sözleşmeli kamu personeli alımı yapılmaktadır. Başvurular kurumun internet sitesinde bulunan başvuru formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulduktan sonra, dilekçe ekinde belgelerle birlikte başvuruların; 29 Nisan 2019 – 03 Mayıs 2019 tarihlerine kadar Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü Gelen Evrak Birimine şahsen veya son başvuru tarihinde  ulaşacak şekilde posta ile yapılacak. Son başvuru tarihinden daha sonra ulaşan evraklara işleme alınmayacaktır.

Aranan şartlar Üniversitelerin 4 yıllık bilgisayar mühendisliği yazılım mühendisliği elektrik mühendisliği elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden her hangi birinden mezun olanlar. Yukarıda belirtilenler dışında kalan dört yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen edebiyat  eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik matematik ve fizik bölümlerinden mezun olanlar yazılım tasarımı ve Jokerbet geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda ücret tavanı iki katını geçemeyecek en az 3 yıllık diğerleri için en az 5 yıllık mesleki tecrübeye sahip olması. Mesleki tecrübenin belirlenmesinde: Bilişim personeli olarak 657 sayılı Kanuna tabi kadrolu veya aynı kanunun 4 üncü maddesinin (B) bendi ya da 399 sayılı Kanun Hükmünde Kararnameye tabi sözleşmeli statüdeki hizmetler ile özel kesimde sosyal güvenlik kurumlarına prim ödenmek suretiyle işçi statüsünde bilişim personeli olarak geçtiği belgelenen hizmet süreleri dikkate alınacak.

Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ile kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olması kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bilmesi gereklidir.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı 9 bilişim kamu personeli alımı başvuru kılavuzu tıklayın.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP