DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Çevre Hizmetleri Birliği Şoför Alımı

Çevre Hizmetleri Birliği Şoför Alımı

Kamu kurumu için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı ilanında Iğdır Çevre Hizmetleri Birliği kurumu kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 1 adet şoför alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:37
Çevre Hizmetleri Birliği Şoför Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Çevre Hizmetleri Birliği Şoför Alımı

Kamu kurumu için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı ilanında Iğdır Çevre Hizmetleri Birliği kurumu kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 1 adet şoför alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Çevre Hizmetleri Birliği ilanı son başvuru tarihi 29.04.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen bay ve bayan adayların aşağıda yazılı olan adrese şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

Bağlar mahallesi Dr. Sadık Ahmet Caddesi Özel İdare Binası Kat: 3

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Çevre Hizmetleri Birliği ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – Çevre Hizmetleri Birliği ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – Çevre Hizmetleri Birliği ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Çevre Hizmetleri Birliği ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Çevre Hizmetleri Birliği ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Çevre Hizmetleri Birliği ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – Çevre Hizmetleri Birliği ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – Çevre Hizmetleri Birliği ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Çevre Hizmetleri Birliği ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Çevre Hizmetleri Birliği ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Çevre Hizmetleri Birliği ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Çevre Hizmetleri Birliği ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Çevre Hizmetleri Birliği ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Çevre Hizmetleri Birliği ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Çevre Hizmetleri Birliği ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP