DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

ÇEŞTUR Özel Güvenlik Personeli Alımı

ÇEŞTUR Özel Güvenlik Personeli Alımı

Kamu Kurumu ÇEŞTUR personel alımı gerçekleştirmek için yayınlanan iş ilanları bilgisinde İzmir Büyükşehir belediyesi ÇEŞTUR birimlerinde çalıştırılmak üzere 5 adet özel güvenlik görevlisi alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:12
ÇEŞTUR Özel Güvenlik Personeli Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

ÇEŞTUR Özel Güvenlik Personeli Alımı

Çeşme ÇEŞTUR iş ilanları için başvuracak olan kişilerin güvenlik sertifikasına sahip olmaları ve Çeşme ilçesinde ikamet ediyor olmaları gerekmekte.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

ÇEŞTUR 5 adet özel güvenlik görevlisi alımı ilanı son başvuru tarihi 17.06.2021 olarak bildirilmiştir.

ÇEŞTUR 5 adet Sözel güvenlik görevlisi alımı ilanına başvuru için kurumun aşağıda yazılı adresi üstünden başvuru yapmanız gerekiyor.

Ilıca mahallesi 5076 sokak No: 4/F Çeşme İzmir

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

guvenlik 23

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. ÇEŞTUR 5 adet özel güvenlik yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. ÇEŞTUR 5 adet özel güvenlik ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. ÇEŞTUR 5 adet özel güvenlik yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. ÇEŞTUR 5 adet özel güvenlik duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. ÇEŞTUR 5 adet özel güvenlik ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. ÇEŞTUR 5 adet özel güvenlik yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

İlginizi Çekebilir:  KPSS'siz Kamu Daimi Büro İşçi Alımı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP