DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Celal Bayar Üniversitesi İşçi Ve Sağlık Personeli Alımı İlanı

Celal Bayar Üniversitesi İşçi Ve Sağlık Personeli Alımı İlanı

Üniversite personel alımı için yayını yapılan iş duyurusunda Manisa Celal Bayar Üniversitesi içerisinde çalıştırılmak üzere işçi alımı, hemşire alımı ve sağlık personeli alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:55
Celal Bayar Üniversitesi İşçi Ve Sağlık Personeli Alımı İlanı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Üniversite personel alımı iş başvurusu için adayların başvurduğu nitelik kodunun karşısında yer alan aranılan niteliklerin tamamını taşıyor olması ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları gerekiyor.

CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ PERSONEL ALIMI

•    Üniversite hemşire alımı personel alımı son başvuru tarihi 10.12.2021 olarak bildirildi.

•    Başvuru işlemleri için hemen aşağıda yazılı olan site üzerinden online yapılacaktır.

•    https://ilan.mcbu.edu.tr

•    Telefon: 0 (236) 201 10 00

•    Adres: Manisa Celal Bayar Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Yerleşkesi 45140 Yunusemre/Manisa

celal bayar universitesi

ÜNİVERSİTE SAĞLIK PERSONELİ VE İŞÇİ ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

1.    Başvuru yapan kişilerin nöbet usulü çalışmaya engel bir durumun bulunmaması ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

2.    Başvuracak adayların, başvurduğu nitelik kodunun karşısında yer alan aranılan niteliklerin tamamını taşıyor olması ve bunu belgelendirmeleri gerekmektedir ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

3.    Temizlik personeli alımı için başvuracakların en az Lise Mezunu Olması, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması, 35 Yaşından Gün Almamış Olması ve Hijyen Eğitim Belgesine Sahip Olması gerekiyor.

4.    Hemşirelik Lisans Programından Mezunu Olması, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve Temel İlk Yardım Eğitim Sertifikasına Sahip Olması gerekiyor.

5.    Memur alımı için başvuru yapacakların En az 5(beş) Yıl İhale İş ve İşlemleri Konusunda Deneyime Sahip Olması, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve Bilgisayar İşletmenliği Sertifikasına Sahip Olması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Milas Belediyesi 17 Sürekli Şoför Ve İşçi Alımı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP