DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Çaykur İşçi Alımı Yapacak

Çaykur İşçi Alımı Yapacak

Kamu birimlerine personel alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan iş ilanları bilgilerinde Çaykur, Çay işletmeleri genel müdürlüğü kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere işçi alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:05
Çaykur İşçi Alımı Yapacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Çaykur İşçi Alımı Yapacak

Kamu birimlerine personel alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan iş ilanları bilgilerinde Çaykur, Çay işletmeleri genel müdürlüğü kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere işçi alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

çaykur işçi alımı ilanı son başvuru tarihi 26.3.20201 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin İŞKUR sitesi üzerinden başvuru yapmaları gerekiyor.

İŞKUR sitesine şifreniz ile giriş yapınız. Giriş işlemi yaptıktan sonra İŞ İLANLARI kısmında İŞ YERİ TÜRÜ bölümüne ÇAYKUR yazın ve ARA butonuna tıklayınız.

Resmi ilanın belgeleri aşağıdadır. Lütfen resmi ilan belgelerini dikkatlice inceleyiniz.

caykur

BAŞVURU GENEL ŞART BİLGİLERİ

1 – Çaykur İşçi Alımı ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bay ve bayanların TC vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Çaykur İşçi Alımı ilanına başvuru yapmak isteyen tüm vatandaşların kamu haklarından mahrum bulunmaması şartı bulunmakta.

3 – Çaykur İşçi Alımı ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Çaykur İşçi Alımı ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Çaykur İşçi Alımı ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Çaykur İşçi Alımı ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Çanakkale Ayvacık Belediyesi Destek Personeli Alımı

7 – Çaykur İşçi Alımı ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – Çaykur İşçi Alımı ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Çaykur İşçi Alımı ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Çaykur İşçi Alımı ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Çaykur İşçi Alımı ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Çaykur İşçi Alımı ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Çaykur İşçi Alımı ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Çaykur İşçi Alımı ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Çaykur İşçi Alımı ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP