DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

ÇAYKUR 8 Mühendis ve Tekniker Kamu Personeli Alımı İlanı Yayımlandı

ÇAYKUR 8 Mühendis ve Tekniker Kamu Personeli Alımı İlanı Yayımlandı

Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü (ÇAYKUR) tarafından çıkılan personel alımı ilanına göre 8 farklı kontenjan için KPSS 70 ile kamu personeli alımı yapılacaktır.

ABONE OL
10 Şubat 2022 20:55
ÇAYKUR 8 Mühendis ve Tekniker Kamu Personeli Alımı İlanı Yayımlandı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ülke genelinde 2019 yılı dahlinde devam eden ve İstihdam Seferberliği süreci kapsamında değerlendirilen kamu personeli alımı süreçlerinin devamlılığı için yeni personel alımı ve işçi alımı ilanları yayımlanıyor.

Yayımlanan her ilanda adayların süreç hakkında bilgilendirilmesinin tamamlanması amacı ile bir ilişik ve ek dosya halinde başvurulara dair detayların yer aldığı kılavuz bulunuyor ve adaylar bu kılavuzların yönergesinde başvurularını tamamlıyor.

Resmi Gazete’de yayımlanarak ilgili vatandaşların ve kamu personeli adaylarının bilgisine sunulan ilanlara göre, kılavuzda yer alan her detayın ve özel şartın haricinde, kamu personeli olabilmek için belirlenmiş kanuna uygun adayların başvurularını sunması gerekiyor.

Çay İşletmeleri (ÇAYKUR) Kamu Personeli Alıyor

Bu minvalde yayımlanan son ilanlarda yer alan bilgilere göre; bir yeni kamu personeli alımı istihdam ilanı daha yayımlanmış olup; alımların ise Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü, ÇAYKUR  tarafından yapılacağı açıklanmıştır.

Mühendis, Eksper ve Tekniker Alımı

Dahili ilanda yayımlanan unvan ve kontenjan bilgilerine göre alımların Mühendis, Eksper ve Tekniker pozisyonlarında gerçekleştirileceği açıklanmıştır.

Başvuru Şartları ve Süreç

İlgili adayların bahsi geçen Çay İşletmeleri Kamu Personeli alımına başvuru yapabilmeleri için; her adayın 399 sayılı KHK’nın 7. Maddesinde belirtilen genel şartları haiz olması, YÖK onaylı olmak sureti ile ilgili fakültelerden mezun olunması ve 2018 KPSS P3 puan türünden de en az 70 puana sahip olması gerekmektedir.

13 Ekim 2019 Pazar günü saat 10:00’da yapılacak olan yazılı sınavdan önce adayların 27 Eylül 2019 tarihine kadar başvurularını, Rize Merkez’de yer alan ÇAYKUR binasına teslim etmeleri  gerekmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Çanakkale Ayvacık Belediyesi Destek Personeli Alımı

Sınav konuları ve Mühendislik alanında talep edilen fakültelerin listesi aşağıda yer alan Kalebet kılavuzda belirtilmiş olup; adayların kontrolüne sunulmuştur.

Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü Kamu Personeli Alımı için tıklayınız.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP