DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Çaycı Alımı İş İlanları

Çaycı Alımı İş İlanları

Belediye başkanlığı için işçi alımı iş ilanları bilgisi yayınlandı. İş ilan bilgileri içeriğinde Bursa Yenişehir belediyesi YESAŞ birimleri içinde çalıştırılmak üzere 4 tane çay servis elemanı alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:10
Çaycı Alımı İş İlanları
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Çaycı Alımı İş İlanları

İŞKUR sitesi aracılığı ile yayınlanmış olan iş ilan bilgileri dahilinde 5 ay 29 gün süre ile ile çay servis elemanı alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

Bursa Yenişehir belediyesi YESAŞ 4 çay servis elemanı alımı ilanı son başvuru tarihi 13.06.2021 olarak bildirilmiştir.

Bursa Yenişehir belediyesi YESAŞ 4 çay servis elemanı alımı ilanına başvuru için kurumun aşağıda yazılı olan kurum adresinden başvuru yapmanız gerekiyor.

Eski tahıl caddesi No: 22 Yenişehir – Bursa

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

cayci 1

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. YESAŞ 4 çay servis elemanı yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. YESAŞ 4 çay servis elemanı ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. YESAŞ 4 çay servis elemanı yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. YESAŞ 4 çay servis elemanı duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. YESAŞ 4 çay servis elemanı ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  İstanbul Şehir Hatları 4 Daimi Personel Alımı

3. YESAŞ 4 çay servis elemanı yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP