DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü 79 Personel Alımı

Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü 79 Personel Alımı

ÇAYKUR birimlerine Personel alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanları dahilinde Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü birimlerinde çalıştırılmak üzere 79 adet Çay Eksperi alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:56
Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü 79 Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü 79 Personel Alımı

ÇAYKUR birimlerine Personel alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanları dahilinde Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü birimlerinde çalıştırılmak üzere 79 adet Çay Eksperi alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

KPSS 60 puan şartı bulunuyor.

79 adet Çay Eksperi personel ilanı son başvuru tarihi 28.05.2021 olarak bildirilmiştir.

Çay Eksperi personel ilanı için aşağıda yazılı olan İŞKUR linki üzerinden başvuru yapmanız gerekiyor.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00006037015

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

caykur1

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. 79 adet Çay Eksperi yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. 79 adet Çay Eksperi ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. 79 adet Çay Eksperi yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. 79 adet Çay Eksperi yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. 79 adet Çay Eksperi ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

6. 79 adet Çay Eksperi duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

İlginizi Çekebilir:  KPSS Şartsız Kamu Belediye Kadrolu Ziraat Mühendisi Alımı

7. 79 adet Çay Eksperi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

8. 79 adet Çay Eksperi duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. 79 adet Çay Eksperi duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. 79 adet Çay Eksperi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. 79 adet Çay Eksperi yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. 79 adet Çay Eksperi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. 79 adet Çay Eksperi resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

6. 79 adet Çay Eksperi ilan edilen ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP