DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Çankaya Üniversitesi 11 Akademik Personel Alımı İlanı Yayımlandı

Çankaya Üniversitesi 11 Akademik Personel Alımı İlanı Yayımlandı

Çankaya Üniversitesi Rektörlüğü tarafından 3 farklı fakülte dahilinde 11 akademik personel alımı yapılacağı ilan edildi.

ABONE OL
10 Şubat 2022 20:55
Çankaya Üniversitesi 11 Akademik Personel Alımı İlanı Yayımlandı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Üniversitelerin kendi kurum içi ve ilgili kurum dışı istihdamlarını genişletme süreçleri devam ediyor. Yayımlanan ilanlar ile hem sözleşmeli personel alımı ve kadrolu personel alımı hem de bilimsel çalışmalar için akademik personel alımı yapılıyor.

13.9.2019 Resmi Gazete’de yayımlandığı üzere bugün itibari ile bir istihdam ilanı daha yayımlayan üniversiteler listesinde; Çankaya Gobahis Üniversitesi’nin 3 farklı fakültede toplamda 11 kişilik kontenjan ile personel alımı yapacağı açıklandı.

Çankaya Üniversitesi Araştırma Görevlisi Alıyor

Söz konusu personeller akademik çalışmalar ve bilimsel projelerde görevlendirmenin dışında ders yükünün de verileceği Araştırma Görevlisi unvanı ile istihdam edilecektir.

Bölümler ve Kontenjanlar

Yayımlanan ilanda yer alan kılavuzdaki bilgilere göre; alımların Mühendislik Fakültesi, Hukuk Fakültesi, Mimarlık Fakültesi olarak 3 farklı fakültede; bölüm kontenjan olarak ise; 2 Bilgisayar Mühendisliği, 3 Elektrik – Elektronik Mühendisliği, 1 Makine Mühendisliği, 2 Yazılım Mühendisliği, 1 Kamu Hukuku, 1 Özel Hukuku ve 1kişilik olmak üzere İç Mimarlık Bölümlerinde gerçekleştirileceği açıklanmıştır.

Başvuru Şartları ve Süreci

Bölümlerin farklı enstitülere bağlı olmasında kaynaklı olarak her fakültenin her bölümü kendi arasında farklı özel şartlar talep etmektedir. Çankaya Üniversitesi akademisyen genel alım koşulları dahilinde ise; adayların ALES sınavından geçerli tarihler arasında en az 70 ve YDS sınavından veya YÖK onaylı denkliği olan bir dil sınavından ise en az 80 puan alınması gerektiği ilan edilmiştir. Başvuru yapacak olan adayların 27 Eylül 2019’a kadar ilgili dekanlıklara başvurularını teslim etmeleri gerekmektedir.

Sınav takvimi aşağıdaki tabloda yer almakta olup; Çankaya Üniversitesi Akademik Personel Alımı için tıklayınız.

sYnav takvimi

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP