DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Çanakkale İl özel İdare Personel Alımı

Çanakkale İl özel İdare Personel Alımı

İl özel İdaresi için personel alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanları bilgisi içinde Çanakkale İl özel İdaresi birimlerinde çalıştırılmak üzere personel alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:55
Çanakkale İl özel İdare Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Çanakkale İl özel İdare Personel Alımı

İl özel İdaresi için personel alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanları bilgisi içinde Çanakkale İl özel İdaresi birimlerinde çalıştırılmak üzere personel alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

Çanakkale İl özel İdaresi personel alımı ilanı son başvuru tarihi 1.06.2021 olarak bildirilmiştir.

Çanakkale İl özel İdaresi ilanı için kuruma şahsen başvuruların yapılması gerekmekte.

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta. 

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

canakkale1 2

canakkale2 1

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Çanakkale İl özel İdare yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Çanakkale İl özel İdare ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Çanakkale İl özel İdare yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. Çanakkale İl özel İdare yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. Çanakkale İl özel İdare ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

6. Çanakkale İl özel İdare duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

7. Çanakkale İl özel İdare ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

İlginizi Çekebilir:  KPSS'siz Kamu Daimi Büro İşçi Alımı

8. Çanakkale İl özel İdare duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Çanakkale İl özel İdare duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Çanakkale İl özel İdare ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Çanakkale İl özel İdare yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. Çanakkale İl özel İdare ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Çanakkale İl özel İdare resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

6. Çanakkale İl özel İdare ilan edilen ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP