DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Çalışma Bakanlığı Sözleşmeli Personel Giriş Sınavı İlanı Yayımlandı

Çalışma Bakanlığı Sözleşmeli Personel Giriş Sınavı İlanı Yayımlandı

Aile, Çalışma Ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Sözleşmeli Bilişim Personeli giriş sınavı ilanı yayımlandı ve detaylar adaylara duyuruldu.

ABONE OL
10 Şubat 2022 20:55
Çalışma Bakanlığı Sözleşmeli Personel Giriş Sınavı İlanı Yayımlandı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bakanlıklar nezdinde gerçekleştirilen ve hem kadrolu personel alımı hem de sözleşmeli personel alımı olarak çıkılan ilanlarla kamuoyunun merak ettiği konular ve adayların başvuru süreci hakkında önemli olan ilanlar yayımlanmaya devam ediyor.

Yayımlanan her ilana başvuru yapacak olan adayların, öncelikle ilanlarla birlikte yayımlanan başvuru kılavuzundaki her bilgiyi detaylı bir şekilde incelemeleri ve buralarda yer alan bilgiler doğrultusunda başvurularını hazırlamaları gerekmektedir.

Söz konusu kamu personeli alımı için çıkılan bir ilanda yer alan bilgilere göre; adayların başvuru yapabilecekleri kamu personeli alımı için Aile, Çalışma Ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından bir sözleşmeli personel alımı ilanı yayımlanmıştır.

İşbu ilana göre Çalışma Bakanlığı dahilinde hizmet vermesi amacı ile istihdam edilecek olan personelin sayısı 21 olup; adaylar sözleşmeli personel alımı kriterlerine uygun olarak görevlendirilecektir.

657 sayılı Devlet Memuru genel alım kriterlerini haiz olan adayların başvuru yapabileceği alımlar için KPSS puanı ibraz etmeyen adayların azami puanı 70 olarak; dil puanı takdim etmeyen adayların puanı ise 0 olarak hesaplanacaktır.

Sözleşmeli Bilişim Personeli olarak istihdam edilecek olan personeller için başvuru şartları aşağıdaki kılavuzda detaylıca yer almakta olup; her adayın başvuru yapacağı unvan için ayrılan sayfayı detaylıca analiz etmesi gerekmektedir.

Çalışma Bakanlığı 21 Sözleşmeli Bilişim Personeli Alımı ilanı için başvuru yapacak olan adayların; en geç 09.10.2019 günü mesai bitimine kadar Holiganbet Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı’na şahsen veya son başvuru tarihinde Bakanlığımıza ulaşacak şekilde posta yolu ile yapılması gerekmektedir. 

Başvuru adresi; Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı Emek Mahallesi 17.Cadde. No:13 B Blok Kat: 1 Pk. 06520 Çankaya /ANKARA olup; postadan kaynaklı olarak yaşanan gecikmelerden bakanlık mesul olmayacak ve geç kalan başvurular geçersiz olacaktır.

Aile, Çalışma Ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 21 Sözleşmeli Bilişim Personeli Alımı ilanı için tıklayınız.
 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP