DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Çakırhöyük Belediyesi Kalorifer Ateşçisi Alımı Yapılacak

Çakırhöyük Belediyesi Kalorifer Ateşçisi Alımı Yapılacak

Kalorifer Ateşçisi alımı yapılması için iş ilanları yayınlandı. Yayınlanan kamu personeli alımı iş ilanında Adıyaman Çakırhöyük Belediyesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet Kalorifer Ateşçisi Personeli alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:50
Çakırhöyük Belediyesi Kalorifer Ateşçisi Alımı Yapılacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Çakırhöyük Belediyesi Kalorifer Ateşçisi Alımı Yapılacak

Kalorifer Ateşçisi  alımı yapılması için iş ilanları yayınlandı. Yayınlanan kamu personeli alımı iş ilanında Adıyaman Çakırhöyük Belediyesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1 adet Kalorifer Ateşçisi Personeli alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Çakırhöyük Belediyesi Kalorifer Ateşçisi personeli alımı ilanı son başvuru tarihi 05.02.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvurular İŞKUR sitesi üzerinden yapılacaktır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda bulunan link üzerinden başvuru yapması gerekiyor

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005864050

kalorifer atescisi

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Çakırhöyük Kalorifer Ateşçisi ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Çakırhöyük Kalorifer Ateşçisi ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Çakırhöyük Kalorifer Ateşçisi ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Çakırhöyük Kalorifer Ateşçisi ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Çakırhöyük Kalorifer Ateşçisi ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Çakırhöyük Kalorifer Ateşçisi ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Çakırhöyük Kalorifer Ateşçisi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – Çakırhöyük Kalorifer Ateşçisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

İlginizi Çekebilir:  İçişleri Bakanlığı 3546 Mühendis, İşçi Ve Personel Alımı

9 – Çakırhöyük Kalorifer Ateşçisi ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Çakırhöyük Kalorifer Ateşçisi ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Çakırhöyük Kalorifer Ateşçisi ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Çakırhöyük Kalorifer Ateşçisi ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Çakırhöyük Kalorifer Ateşçisi ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Çakırhöyük Kalorifer Ateşçisi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Çakırhöyük Kalorifer Ateşçisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Çakırhöyük Kalorifer Ateşçisi ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP