DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Büyükşehir Belediyesi Daimi Kadro İle 10 Kamu Personeli Alıyor

Büyükşehir Belediyesi Daimi Kadro İle 10 Kamu Personeli Alıyor

Büyükşehir Belediye Başkanlığı yayımladığı ilan ile daimi kadroda istihdam edilmek üzere 10 kamu personeli alacağını duyurdu. Alımlar başlamış olup son başvuru 29 Temmuz 2019 olarak ilan edildi. Başvuru şartları…

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:35
Büyükşehir Belediyesi Daimi Kadro İle 10 Kamu Personeli Alıyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yayımlanan ilan ile farklı kadrolarda istihdam edilmek üzere Büyükşehir Belediye Başkanlığı bünyesinde çalıştırmak üzere 10 kamu personeli alımı ilanı yapılmıştır. Alım yapan Belediye Başkanlığı İzmir olarak verilmiştir. Kamu personeli dağılımları şu şekilde Çocuk Gelişimi Öğretmeni, Turizm Danışmanı, Mimar, Basın Danışmanı, Gıda Mühendisi, Büro Görevlisi, Beden işçisi kamu personeli alımı yapılacaktır.

Vasıfsız beden işçi  temizlik görevlisi personeli alımı 2 kişi en az ilkokul mezunu olması ve 40 yaşından gün almamış olması talep ediliyor.

Büro eleman personeli alımı 3 kişi en az lisans düzeyinde bay bayan adaylar arasından alımlar yapılacak.

Çocuk Gelişimi Öğretmeni kamu Kaçak Bahis personeli alımı 1 kişi üniversite ilgili bölüm mezunu olması, tercihen 1 yıl deneyimli olması ve 30 yaşından gün almamış olması istenmektedir.

Turizm danışmanı personeli alımı 1 kişi en az lisans mezunu olması isteniyor.

Mimar  kamu personeli alımı 1 kişi en az lisans düzeyinde ilgili bölüm mezunu olması ve tercihen en az 1 yıl deneyim sahipli olması gerekiyor.

Basın Danışmanı  personeli alımı 1 kişi lisans düzeyi mezunu olması talep edilmektedir.

Gıda Mühendisi  personeli alımı 1 kişi üniversite ilgili bölüm mezun, 1 yıl deneyimli ve 30 yaşından gün almamış adayların başvurusu kabul edilecektir.

Alınacaklar İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı çalışma adresi olarak verilmiştir. Başvurular mail olarak CV yöntemi ile yapılacak. Mail adresleri ve daha diğer tüm detaylar kılavuz içerisinde yer almaktadır.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı kamu personel alımı kılavuzunu  tıklayınız.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP